Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol vannak "kocka", tanulós,...

Hol vannak "kocka", tanulós, akár kicsit szakbarbár emberek?

Figyelt kérdés

Szeretek tanulni, élvezem, ha valami újat tudok meg, vagy megértek valamit.

Sok dolog érdekel, de 95%-ban tudományos, műszaki. Szeretek is ezekről beszélgetni.


Hol vannak ilyen fiúk?


2013. dec. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem vagyok müszaki szaki de tudásszomjam van itt vagyok:)
2013. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet milyen szinten gondolod?
2013. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy azért arról is tud beszélni, mi volt vele, magyarul néha van emberek között is és van más hobbija, nomeg vannak érzelmei. :D
2013. dec. 24. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy akkor még nem estem-e ki a potenciális beszélgetőpartnerek közül, de én arra gondoltam, hogy a tudományos, műszaki dolgokban milyen szinten vagy jártas, mert ha nem tudok neked semmi újat mondani, akkor megint csak nem én vagyok, akit keresel.
2013. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, nagyon sok újat tudna bárki mondani. Nagyon-nagyon sok újat... :)
2013. dec. 25. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakbarbár nem kocka. A szakbarbár nem ért ahoz amit csinál. Ilyen ember sok van.
2013. dec. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!