Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lenne a legjobb megoldás...

Miért lenne a legjobb megoldás az öngyilkosság? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú. 9 évvel idősebb nálam, de bármit megtennék érte. Sajnos nem viszonozza, vagyis nem tudja, és nem is lehet. Patocska Olivér... Tudom, hogy a szerelemben a kor nem számít, de akkor is...! Sosem fog észrevenni, ezért úgy gondolom, hogy feleslegesnek tartom az életet. Meg akarok halni. Nem sírnék minden este miatta, és nem gyötörném magamat még karácsonykor is ezzel. Írtam neki levelet, el is küldtem, de nem érkezett válasz... Szerintem ez már tényleg felesleges. 12/L vagyok. A szerelem egy ennyi idős ember szájából szánalmas, és ostoba, de szerintem... szerintem nem az! Miért van az, hogy már szó szerint HALÁLOSAN SZERETEM ??! Légyszi segítsetek, mert ennek rossz vége lesz..! :"(

2013. dec. 23. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert most abban a korszakodban vagy, amikor azt hiszed mindent tudsz az életről és a szerelemről, valamint, hogy érett vagy rá!

12 évesen ne ilyen hülyeségeken agyalj, hanem menj szépen és játssz még a barátnőiddel ahogyan kellene!

Úgyhogy tessék helyre rázni a fejedben a dolgokat! :)

2013. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 El Greco ***** válasza:
56%
lépj tovább,legyél nyitott.Tölts sok időt a barátaiddal,töltődj fel,és a lehetőlegkevesebbet gondolj Olivérre.Ő 21,te 12.Ez azért már nagy korkülönbség,el kell fogadnod,hogy nem lesztek egy pár.
2013. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossági okok közül a szerelmi bánat a legnagyobb hülyeség. Nem fogod életed végéig szeretni, nyugi, hamarabb elmúlik majd mint hinnéd. 12 évesen én is "halálosan szerelmes" voltam egy fiúba, akit még csak nem is ismertem, akkor biztos voltam benne, hogy sosem múlik el, aztán egy évvel később már teljesen más tetszett.
2013. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ő az utolsó kiben halálosan szerelmes leszel életed során.
2013. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Hogy lehetsz szerelmes valakibe akit a tv-ben láttál? Azt sem tudod milyen ember. Az egyetlen ami miatt tetszhet gondolom a külseje. Ez csak vonzalom! Tőrödj még az iskolával,meg barátokkal, ne szépfiúkkal. Ha meg igen, lesz még elég Olivér a tv-ben akibe halálosan beleszerelmesedhetsz.
2013. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát vajon miért nem vesz észre egy 21 éves férfi egy 12 éves kislányt? Csak bele vagy zúgva. felruházod olyan tulajdonságokkal amik nem igazak mivel nem ismered olyan jól hogy igazi szerelmet érezz. És ez a kérdés is bizonyítja hogy kicsi vagy még a szerelemhez. abban igazad van hogy a szerelemben nincs kor...ha elég idős vagy hozzá. úgy értve hogy egy 22 éves és egy 31 éves sokkal jobban elfogadott arról nem is beszélve hogy te még teljes mértékben kiskorú vagy.
2013. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár év múlva jót fogsz röhögni ezen.xdd Nyugi, ez csak egy sztárszerelem, pár hónap max és vége. ESZEDBEN NE JUSSON AZ ÖNYGILKOSSÁG!!! Hihetetlenül fiatal vagy, őrültség lenne eldobni magadtól az életet egy hullócsillag miatt...
2014. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!