Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hetero férfiak! Gondoltátok...

Hetero férfiak! Gondoltátok már azt, amikor megláttatok egy férfit és jóképűnek tartottátok?

Figyelt kérdés
Én is heteronak tartom magam, volt olyan eset, hogy egy férfira azt gondoltam, hogy jóképű. Normális ez, vagy meleg hajlamra mutat? Soha nem volt ilyen, nem is éreztem nemi vonzalmat férfi iránt, de ez az eset miatt megilyedtem. 17/f
2013. dec. 25. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen gondoltam már arra, hogy "de jó lenne, ha ilyen jóképű lennék én is".
2013. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

attól még nem vagy meleg, csak tudod mi számít jóképűnek

*megijed

2013. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen volt már
2013. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden egészséges embernek, így neked is van a szépségről fogalmad és nyilván ha észreveszel egy ilyen embert, akkor nyilván bele is gondolsz, hogy milyen jól néz ki. Nincs ebben semmi homoszexualitásra utaló dolog.
2013. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
38%
36 éves F nem soha nem volt ,szerintem az már valamiféle elferdülést jelent
2013. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!