Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIÚK! Ti mit gondoltok azokról...

FIÚK! Ti mit gondoltok azokról a lányokról, melyeknek ezek a főbb tulajdonságai:baráti körben nagyszájú, de mások előtt félénk és szégyenlős, vicces, kicsit bolond ( jó értelemben ) makacs, szerény, kedves, vagány,? ,

Figyelt kérdés
úgy értem szívesen létesítenétek vele kapcsolatot kort írjatok lécci !!!! :) előre is köszi
2013. dec. 28. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
19/F Igen :) Gond nélkül.
2013. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"mások előtt félénk..vagány"- bocsi, de akkor melyik is ami illik rád?

Valamint hány éves vagy?

2013. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SOKKAL jobb kombináció mint az átlagos tükörben fényképezős, ego az egekben féle flegma fajta.
2013. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 lány
2013. dec. 28. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
pont ilyen vagyok csak fiúba XD
2013. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát úgy értem hogy vagánynak érzem magam meg a családom is ezt mondja de mások előtt nem nagyon merem önmagam adni :)
2013. dec. 28. 00:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális szvsz. ,hogy az ember máshogy viselkedik a családja és haverjai körében, mint másokkal.
2013. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Most őszintén? Ne haragudj, de én azért nem esek hasra tőled sokakkal ellentétben. Miért nem mered felvállalni magadat mindenki előtt? Ha félénk vagy és szégyenlős akkor hogyan lehetsz nagyszájú és vagány? Te egy igen bizonytalan lány lehetsz. Ez a vagány, nagyszájú maszlag csak álarc. De sztem erre már te is rájöttél. A makacsság se túl vonzó tulajdonság. Volt makacs barátnőm, mondanom sem kell nem sokáig. Senki nem szeret szenvedni. Ha mindenáron falakat akarsz húzni magad köré akkor azt alapozd meg valamivel. De persze tele van a világ hozzád hasonló lányokkal és igen, vannak sokkal rosszabbak is. De nem vagy egy kuriózum. Merd felvállalni magadat, a stílusodat anya-apa-nagymama és az osztálytársaid előtt. Na akkor leszel egyéniség. Így csak egy butus kislány... 16/f
2013. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, csak mások előtt nem szerény. nekem amúgy, úgy tűnik, hogy nem sok embernek vagyok szimpatikus. én sem bírom, ha valaki szégyellős. szerintem az abból adódik, hogy érdekel, hogy más mit gondol rólad. 14/l ( amúgy bocs, tudom, hogy nem ilyen választ vársz, meg h nem tőlem, de ez van) <3
2016. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!