Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan tovább?

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ez az évem enyhén szólva sem volt a legjobb. Eléggé összecsaptak a hullámok. Év elején mindjárt elvesztettem a számomra legfontosabb embert. Még mindig szeretek valakit, akit már nagyon nem kéne. Továbbá az utóbbi időben már a barátaimmal sem a régi a kapcsolatom. Valahol elvesztettük egymást a középsuli után. Céljaim vannak a jövőre nézve, de egyszerűen semmihez sem érzek most magamban energiát. Szerintetek mihez kezdjék magammal? Magabiztosabb és életvidámabb szeretnék lenni.
2013. dec. 29. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van melletted biztosan egy olyan ember akire bármikor számíthatsz, még ha nem is beszélsz vele talán minden nap. Ha még sincs, vagy nem ő a megoldás akkor se keseredj el, itt az új év, új lehetőségekkel!

Jól sejtem, hogy lány vagy és úgy 21 év körüli?

2013. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok. Köszönöm a biztató kommentet! :)
2013. dec. 29. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, azért vagyok itt, hogy próbáljak segíteni. Remélem, hogy megtalálod a célod, valamit azt az embert aki segít elérni! Sikerekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok!
2013. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont Neked is! :)
2013. dec. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!