Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék több önbizalmat...

Hogyan tudnék több önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve, úgy érzem, semmiben nem vagyok jó. Eléggé nagy az önkritikám is, ezt sokan megjegyzik, és szeretnék ezen változtatni.. :(

L16


2009. nov. 29. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

én szívesen beszélgetnék veled msn-en ha akarod:

goldenci@citromail.hu

2009. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"úgy érzem, semmiben nem vagyok jó"

még szerencse hogy "úgy érzed" és még nem ott tartasz: "tudom hogy semmiben nem vagyok jó"


tehát még van remény :D


keress valamit amiben jó vagy - habár sztem ezt már más is mondta, de az biztos, hogy nem mondott hülyeséget


ha ez megvolt, akkor ha nem azt gondolod: "lehet hogy ez jól megy, de minden másban rosszul teljesítek"; hanem azt hogy: "milyen jó hogy találtam máris egy dolgot ami jó megy" akkor ez segíteni fog az önbizalomszerzésben

-> ezt hívják pozitív gondolkodásnak, hidd el nekem bejött

2009. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!