Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rendbe lehetne valahogy hozni...

Rendbe lehetne valahogy hozni az életemet, vagy örökre üres, magányos élet marad már?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, elég határozatlan ember fiúkkal is de főleg lányokkal, szóval barátnőm nem tudom elképzelni, hogy valaha lesz, amikor még haverokat se tudok szerezni. Ha beszélek egyből idegesítőnek mondanak legtöbben.

Szóval nincs kivel eljárnom sehova, csak egyedül lefoglalni magam, emiatt eléggé üres az életem, semmi jelentős nem történik.

Tanulásban régen jó voltam, mostanában egyre kevésbé, és ennek valószínűleg lelki okai vannak, lelkileg elég rosszul vagyok többnyire. Emiatt azt se tudom hova tanuljak tovább, hova vennének majd fel egyáltalán középiskola után.

Nem tudom elképzelni, mikor és hogyan lesz nekem munkám, és kezdhetek el saját életet élni.

Egyetlen egy haverom van csak, akivel bármit meg tudok beszélgetni, de ő messze lakik, interneten tartom vele a kapcsolatot, ami nem ugyan az mintha közelben lakna.

Rendbe lehet hozni valahogy ezt az életet? Mit tehetnék, ha képtelen vagyok ismerkedni az emberekkel, mindenki leráz csak?


2014. jan. 5. 10:33
 1/2 titán1234 ***** válasza:
ilyen idős korban gyakran elő fordulnak hasonló problémák,hogy érted azt hogy ha beszélsz idegesítőnek tartanak azt tudom tanácsolni mikor egy új társaságba kerülsz ne beszélj annyit mert még ott igazából "nem számít" véleményed inkább csak helyeseld amit mondanak beszélgetnek és hidd el szép lassan bevesznek majd téged is a lényeg hogy ne pattogj. az életed meg nem marad üres hisz egyszer mindenki meg találja a baráti körét.........barátnőd meg lesz(ez nem azt jelenti hogy te bent ülsz depisen a szobában és majd valahogy lesz) ha nem biztos van olyan lány aki egy picit is jó képűnek lát aranyosnak stb. hidd el hogy van..............a másik még amit írni akarok hogy ha csúnya is vagy akkor ne panaszkodj hanem tegyél ellene amit csak bírsz vagy fogad el de semmiféleképp ne sajnáltasd magad......ja meg szerezz magadnak egy lány vagy fiú barátod akinek mindent elmondhatsz
2014. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zenon ***** válasza:

"Rendbe lehetne valahogy hozni az életemet, vagy örökre üres, magányos élet marad már?"

Minden nap ezt kérdezem magamtól. A válasz: talán igen

2014. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!