Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szinte mindenből elegem van....

Szinte mindenből elegem van. Tudom, pubertás. Stb. de nem tudom mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Holnap irunk töriböl,és nem tudok semmit...ha el akarok kezdeni tanulni akkor kb. a 2. mondat után felidegesitem magam,hogy most mégis miért kell ilyen sz*rt tanulni?es kb hisztirohamot kapok,szinte elsirom magam es nem tudok tanulni..viszont ugye ez az utso evem ebbe a suliba,mert iden ballagok...raadasul azt se tudom hogy hova menjek tovabb...allatorvos szerettem volna lenni,de nem tudom se a bioszt se a kemiat es tudom hogy nem tanulnek semmit se...ezert gondoltam ra hogy (mivel imadom a kpopot) kikoltozok koreaba es megprobalok idol lenni (oke,nem nagy az eselye) vagy legalabb zenevel szeretnek foglalkozni..viszont nagyon nem tudok enekelni..gondoltam ra hogy akkor tancolnek,de abban is bena vagyok!Itthon senki nem segit..tenyleg ugy erzem,hogy elpazarlom az eletem.Estenkent fel ala jarkalok a szobamba zenet hallgatva...probaltam rappelni es beatboxolni,de eleg bena vagyok...a suliban mindenki idegesit...pedig sok baratom van.a tanarokat is utalom.Neha full bedepizek. Utalom ha valaki megmondja hogy mit csinaljak,meg ha segiteni is akar.ilyenkor is nagyon ideges leszek...mindig itthon unatkozok,folyton sorozatokat nezek...a fiukkal sincs szerencsem...Tudom ez egy kicsit sok,de tenyleg elegem van mar! 14/l

2014. jan. 6. 21:02
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg mozogni eggy kicsit.
2014. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!:) Én is 14 éves vagyok, jelenleg 9-es (nyelvi előkészítő) , holnap írnék témazárót németből, de egyszerűen a mai matek annyira felidegesített (3 napot pazaroltam egy házidolgozatra, ami karó lett, és ha ez nem elég, apu most hívott, megtudta a dogám jegyét és üvöltözött velem, amitől sírvafakadtam..) Én a J-rockot imádom és a célom az, hogy rendezvényszervező leszek Tokyo-ban c: Zenében, meg nem csak énekelni lehet.:D Ott van a gitár, dob és a többi.:) Én gitározok néhanapján:) Nyugodj meg, én is ugyanezeket érzem, csak nekem kb. 3 barátom van, akire "számíthatok". Mivel rocker/J-rocker vagyok, ezért olyan cuccokba is járok. Szakadt gatya, bakancs és a bandás pólóim. Kirekesztettnek számítok az iskolában, mindenki baszogat, hogy emo vagyok.. (jó, rendszeresen vagdosom/vagdostam magam az ideg miatt, de sosem mutogattam..) Fiúkkal nekem sincs szerencsém, összesen 2 volt:/ Szóval emiatt ne görcsölj a szerelem majd jön, ha akar.. Csak ne keresd, mert erre nem igaz a mondás: 'Aki keres, az talál' ... Nem! Ha nem keresed, akkor jön;) Remélem segítettem. :)

14/L

2014. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!