Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 25 évesen késő megváltoztatni...

25 évesen késő megváltoztatni magamat és az életem?

Figyelt kérdés

Semmit nem szeretek most az életemben és elégedett sem vagyok semmivel. Külsőleg és belsőleg is változtatni szeretnék magamon. Új hivatást választanék, új barátokat szereznék és elköltöznék. Persze mindezt nem egyik napról a másikra. Párom most nincs, de lehet nem is akarok komoly kapcsolatot, hanem inkább lazákat, ami jól esik. Csak kicsit úgy érzem öreg vagyok már ehhez, hogy most kezdjek felépíteni egy új életet. Most indulnék tulajdonképpen a nulláról. Csinált már valaki ilyet?

25/L



2014. jan. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem késő! Nem akarásnak nyögés a vége.


25

2014. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem késő!!!
2014. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ugyanez, csak én 25/F. Hogy késő-e? Úgy érzem, igen. Azonban jobb később, mint soha. X év múlva nem úgy akarok visszatekinteni az életemre, mint elpazarolt/elbszott évek tömkelegére...
2014. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ti most vicceltek!? 25-évesen mi késő? Én 30 évesen sem érzem későnek megváltoztatni az életem. Egy kis motiváló muzsika Deniz-Egyetlen Minden szava igaz!!!
2014. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!