Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak utólag érzem meg a...

Miért csak utólag érzem meg a tetteim következményeit, miért nem tudom hogy előre hogy milyen hatással lesznek rám? Többi lent

Figyelt kérdés
szeretek futni és sok versenyre járok. elmentem egy futóversenyre pár évfolyamtársammal meg 2 tesitanárral. már túlvoltunk a táv felén, benne voltam az első 5ben, mikor egy évfolyamtársam összeesett, szinte az orrom előtt. nem hagyhattam ott... megálltam, hívtam orvost és ott maradtam vele amíg jött egy orvos, és utána befutottam... mondanom se kell hogy kb utolsó lettem. a célnál ott vártak a többiek és kérdezték a tanáraim hogy miért csak most futok be? mert rontja a csapat eredményét. és én akkor kiborultam!!! elmondtam hogy egy lány összeesett és megálltam vele, mire a többiek mondták hogy igen, ők is látták csak nem értették mért nem futok tovább. végigsírtam a délutánt és aztán máőr hiába mondták hogy nagyon szép dolog volt amit csináltam az már nekem nem számított. másnap reggel kaptam egy osztályfőnöki dicséretet, és egy aranyérmet(ki tudja honnan szerezték)de attól még sokkal könnyebb lett volna ha átgondolom előtte hogy mit csinálok

2014. jan. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben maximalisan a legjobbat tetted, amit csak tehettel! Azzal ne foglalkozz, h ki mit beszel, csapatrol, meg egyebkent.

Ezt ugy hivjak: sportszeruseg.

Ertem amugy, h mi a kerdes, de en ugy gondolom, ez nem az a kategoria, amikor nagyon at kell gondolni a dolgokat. Hogyan szamolnal el a lelkiismereteddel, ha a versenyzotarsaddal lenne vmi, mert te nem alltal meg segiteni?

Majd javitasz maskor.

Ugyes voltal! :)

2014. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Jól tetted, hogy megálltál segíteni. Megérdemled az aranyérmet. Ne törődj velük. Sokak számára te vagy a győztes!
2014. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joola ***** válasza:

ez jutott eszembe arról, amit írtál:

http://www.youtube.com/watch?v=0PyA5d6Gb_8#t=554

szép volt tőled!

2014. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!