Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek magabiztosabb...

Hogyan legyek magabiztosabb no? 19/L

Figyelt kérdés
Mostanaban sok dolog osszejott nekem, tovabbtanulas, koltozes, es nem vagyok tul jo helyzetben, mert nevelocsaladban elek... szoval kicsit osszeestem az utobbi idoben, es nem latok megoldast. a szamomra fontos 2 baratommal konfliktusok akadtak, eleg durvan. szeretnek magabiztos felnott no lenni, aki minden helyzetet tud uralni, es felettebb sok onbizalma van!! mit tehetnek??
2014. jan. 19. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyuszi, kezdd ott, hogy abbahagyod a siránkozást...
2014. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni esetleg, akkor írj rám 23/F.
2014. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erre nem lehet sokat mondani,valaki magabiztosabb,valaki kevésbé az.Bizonyos dolgokat megtehetsz a cél érdekében,de szerintem igen aprócska az esély hogy acél erős magabiztosságod alakuljon ki.Az idő majd segít,de csak akkor ha ha nem fogsz áldozati szerepben járni,meg kellene próbálnod kicsit harciasabban hozzáállni a problémákhoz.Másrészt ne pánikolj,időnként be kell vennünk a leszarom tablettát,rengeteg idősebb ember mondta ezt már nekem.Minek félni,belehalni úgysem fogsz.
2014. jan. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!