Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mással is volt olyan, hogy...

Mással is volt olyan, hogy nem akart beszélni, hogy fizikailag nehezére esett?

Figyelt kérdés
Velem mostanában ez van,és főként azért zavar,mert emiatt ha a barátommal "beszélek" az annyiból áll,hogy 2szavas válaszokkal reagálok a mondandójára,mintha nem is érdekelne.Emellett lekezelő tudok vele lenni,bunkó.Mióta fenn áll ez,azóta többet vitázunk,vagyis valami olyasmi.Szeretjük egymást,nem akarom elveszíteni őt.Egy hete nem láttam,csak jövőhéten fogunk találkozni,soha nem telt el ennyi idő találkoás nélkül.Tudom,hogy ha találkoznánk minden rendbe jönne.Sokszor kérdezi mi a baj,de nem tudom neki elmondani,azt hiszem én sem tudom igazán..16/L
2014. jan. 25. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
De azért próbáld meg neki elmondani, mert tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat!
2014. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyen lenni. Olyankor ha kérdeznek tőlem valamit a lehető legrövidebb választ adom rá, aztán megint kussolok. Akkor egyszerűen gondolkodni sem tudok csak annyi van a fejembe hogy elegem van mindenből és hogy lesz-e jobb sorsom valaha.


Neked meg azt tanácsolom hogy legalább a barátoddal próbálj meg többet kommunikálni ha nem akarod elveszíteni. Márpedig egy idő után elege lesz belőle.

2014. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!