Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon makacs lettem az...

Nagyon makacs lettem az elmúét ehy hónapban, de miért?

Figyelt kérdés
Édes apám 11éves korombban kiment 6 évre amerikába... ugye szüleim elváltak ezért lett egy nagy k*csög nevelőapám akivel igazándiból 8éven keresztül szarba voltam... tehát mindig szabályozni akart meg ment a vita de folyamaatosan... akármit csináltam nem tetszett neki.. ezt így nehéz leírni..ugye édesapám hazajött amerikából körülbelül 17voltam... eleinte nagyon jól alakultak a dolgok a kapcoslatunk közt deaztán egyrre jobban romlott..teli van pénzel,nagyképű,szabályozni AKART,semmiben nem segitett mindenből csak a szar jött ki ha valamit segiteni akart... és most folyamatosan ez van összeveszünk kibékülünk(Ugye telefonon mert 60kilóméterre lakik tőlem) és ugyan ez...Nevelőapám elköltözött már egyszer anya elküldte mivel rájött hogy ez igy neme mehet tovább... azután visszakönyörögte magát akkor már én is azt mondtam oké miért ne,erre most 1hónapja anya végleg elküldte mert kiderültek dolgok hogy csalta anyát stb anya visszament hozzá...most már nem jár ide hanem anya megy oda hozzá amit már megemésztettünk mamával nagynehezen..rohadtul unom már ezeket és ugyérzem kezdek kiégni unni mindent meg makacsabbnak magányosabbnak érezni magam..nem volt rossz gyermek korom hazudnék ha azt mondanám de nem volt a legjobb..folyamatos CINKben élni.valahogy segitsetek mivel tunám feldobni magam és újra a régi lenni...(hétvégi buli-n és bnőn kívül mert az nincs)
2014. jan. 29. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek nem a TE problémáid!

Édesanyád dolga elrontani az életét egy esetleges rossz kapcsolattal!

Miért akarod átvállalni a terhet? Egyszerűen légy gyerek! Éld a saját életed! Ne akarj beleszólni az ő életébe és akkor te se fogsz keseregni!

Másrészt hagyj fel az önsajnálattal, hogy neked milyen életed van! Hidd el, van sokkal rosszabb, ami tudom, hogy soha senkit nem vigasztal, de nem dőlt össze a világ!


Foglalkozz a saját kis életeddel, alakítsd a kapcsolataidat, legyél a barátaiddal és a te társaságoddal!

2014. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van,mondták ezt rokonok is csak szerettem volna megkérdezni egy "idegent" is hogy mi a véleménye így külső szemmel.. köszönöm
2014. jan. 29. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!