Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy akárkivel beszélek elhalkul a hangom és a szemkontaktust sem bírom velük tartani beszélgetés közben, ha megakarok kérdezni valamit akkor nem merem megkérdezni. Sokan mondják hogy "ugyan olyan ember mint te" de ez sem segít. Mindenkinek megakarok felelni és mindent a szivemre veszek és rámjön a sírás.. Önbizalom hiány lenne ez? Hogy lehet ezt kezelni?
2014. jan. 29. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
bizony, ez az önbizalomhiány
2014. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, de aztán rájöttem, hogy leszarok mindent és mindenkit, mit parázzak minden vackon, senki nem különb nálam. Azóta javult a helyzet. Úgysem lehet mindenkinek megfelelni, de nem is kell. Egy vadidegen véleményét konkrétan lepottyantom.
2014. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik híresség fogalmazta meg egyszer: Onnan tudom, hogy jó az amit csinálok, hogy vannak ellenségeim. :D Mindig lesz pár ember, akinek baromira nem fog bejönni a személyiséged, se az, amit csinálsz, de lesz egy másik társaság, akik meg mindenestül elfogadnak, vágyni fognak a társaságodra. Ne szorongj, próbálj kicsit több mindent leszarni! :)
2014. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!