Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » December környékén kire jön...

December környékén kire jön rá az az igazi karácsonyi hangulat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor csak karácsonyi zenéket, filmeket hallgatnál, meg néznél. Mikor eszedbe jut a többi ember, vajon mi lehet velük ilyenkor és itt nem csak a rokonokra, barátokra gondolok, hanem minden emberre. Segíteni akarsz mindenkinek az egész világnak, vagy csak látsz egy embert egyedül és odamennél hozzá, hogy beszélgess vele, mert ne legyen egyedül karácsony közeledtével, és persze karácsonykor se. Vagy amikor ajándékozás van akkor úgy érzed elég lenne neked egy ölelés is attól akit igazán szeretsz.

Szereted, ha az egész családot együtt látod, karácsonyfa díszítéskor, ajándékozáskor.

Csak őszintén


2009. dec. 6. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen szeretem a karácsonyi hangulatot. Jó látni, amikor együtt a család. Karácsony közeledtekor kicsit együttérzőbb is vagyok..
2009. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Gyűlölöm a karácsonyt..
2009. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Rám aztán rendesen, most hogy a torrentoldalamon ingyen letöltések vannak, és hétfőtől ismétléssel megy is a kedvenc műsorom.
2009. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Imádom a karácsonyt. De eszemben sincs embereket ölelgetni az utcán. Ajándékozni is csak a legszűkebb körben. És imádok ajándékot kapni, az ölelést mint ajándékot inkább mellőzném. Mondjuk egy kutyamenhelynek inkább segítenék de azt nem csak karácsonykor.

Ne pontozzatok le, én őszinte voltam xD

2009. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

igen.

imádok ajándékot adni és látni hogy örülnek neki:)

2009. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Imádom a karácsonyt :) Kedvenc időszakom a november-december, de már a szeptember-októbert is szeretem :)
2009. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rám:)

de olyan is volt már h októberben elkezdtem érezni a karácsonyi hangulatot.Most is ahogy jöttem haza és néztem az ablakokban a kivilágított díszeket,éreztem a 'karácsonyi érzést":)-jó volt:)

2009. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!