Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álomnapló? (Bővebben lent)

Álomnapló? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék álomnaplót írni.Már megvan a füzet is, meg minden.Lennének kérdéseim az álomnaplóval kapcsolatban:


Ti szoktatok dátumot írni?

Ha nem emlékeztek teljesen az álmaitokra, akkor leszoktátok írni? :)


A válaszokat köszönöm! :)



#napló #Álomnapló
2014. febr. 3. 18:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én személy szerint mindig szoktam dátumot írni, hogy későbbiekben tudjam, mikor álmodtam azt. Meg azért is, hogy rendezettebb legyen, és ha esetleg "visszatérő" álmod van, akkor vissza tudod nézni, esetleg "kiegészíteni" :) És szerintem mindenféleképpen írd le a részleteket is az álmodról, amire emlékszel, mert az is...álom. Szóval még lehet az is, hogy a nap folyamán beugrik egy-két részlet, és azzal kiegészítheted. :DD
2014. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz! :)

Ti szoktatok rajzolni az álmaitokhoz? Mint pl. helyszíneket, szereplőket?

Mivel szoktátok díszíteni az álomnaplótokat?

Jelen, vagy múlt időbe írjátok? :)

2014. febr. 3. 21:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Még kihagytam pár kérdést. :))

Tollal, vagy ceruzával szoktatok az álomnaplótokba írni?

Milyen füzetbe írjátok? Egy sima, egyszerű füzetbe, vagy esetleg lakatosba, eleve naplószerű könyvbe? :)

2014. febr. 3. 21:10
 4/4 anonim válasza:
Szia! Dátummal kezdem, és próbálom időrendi sorrendben leírni mi történt. Van, hogy csak egy mondat az egész, mert csak annyira emlékszem, de volt már, hogy A4 lett majdnem. Én személy szerint telefonon írom le a dolgokat, majd gépen kijavítom a félregépeléseket, mert kómásan csak úgy össze-vissza pötyögök. Mostanában nem megy sajnos olyan jól a dolog, kezdek belefáradni. 2013-ban nem írtam le minden egyes álmot, de így is 81 jegyzet lett belőle.
2014. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!