Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érdekes dolgot csinálha...

Milyen érdekes dolgot csinálhatnék most, hogy még van szabadidőm az egyetem kezdése előtt? Egy hét múlva kezdődik, de most éppen nem tudom mit csinálhatnék.20/L

Figyelt kérdés
bármi kreatív, érdekes ötlet jöhet :)
2014. febr. 4. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj megtanulni egy idegen nyelvet. Hardcore creativity
2014. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem köpködj felfelé és állj alá nézd meg hogy visszaesik-e! Vagy próbáld meg hogy a benzinkúton tankolás közben begyullad-e a benzin. Azt hiszem én ezeket próbálnám ki ha unatkoznék.
2014. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi...
2014. febr. 4. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
olvass a világegyetemről, elég érdekes, vagy bármiről, a net hatalmas információval/érdekességekkel bír
2014. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem hamar vége lett a vizsgáimnak.

Azóta annyira be vagyok táblázva, hogy minden túlzás nélkül: ideges vagyok!

Én égethető gyurmáztam, zokniból állatfigurát varrtam, rajzolgattam, filmeztem, regényt olvastam, ismeretterjesztőt olvastam, önkénteskedtem és barátokkal találkoztam.

2014. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna!!!

Én is így vagyok, és nincs hobbim, se barátaim így nekikezdtem főzni, sütni, sportolni és pólókat vagdosgatok szét és varrok belőlük újat, sokáig alszom és sokáig Tv-zek, lábfürdőket csinálok, hajpakolást, körömfestéssssss és minden jó :)

2014. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!