Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki hasonlóképpen érezte már...

Aki hasonlóképpen érezte már ezt, hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Biztosan mással is előfordult már az, hogy úgy érezte nem szeret élni mert semmit nem talál az életben, nem talál annyi pluszt, hogy azt mondja ha másért nem is de emiatt szeretek élni.

Én hasonlóképpen érzek nem csak most de 22 éve folyamatosan, semmit nem ad az élet csak a rossz rugdos minden oldalról, ezt elviseltem eddig szinte már megszoktam a beletörődésig de most hogy még a családom is elfordult tőlem egy tulajdonképpen jelentéktelen ügy miatt amiről úgy hiszem hogy a 22 évnyi rossz kapcsolat utolsó "húzása volt.

Így nem tudok normálisan élni gyakorlatilag saját magam és önhibámon kívül mélyen az átlag élet fogalma alá kerültem.


Érzem, hogy kezdek eltávolodni a világtól az emberektől is, érzelmileg lassan 0 leszek.Ez lehet a legrosszabb mikor maga az életem nem hagy érvényesülni az életben, ha értitek...


Van esetleg olyan aki hasonlót élt már és tud valamilyen kiutat?


2014. febr. 4. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj önálló életet ! Dolgozz sokat ! Menny ki külföldre kis időre !
2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!