Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az álmom? (lent)

Mit jelent az álmom? (lent)

Figyelt kérdés
Minden pénteken edzésem van és nagyon sokszor azt álmodtam már,hogy elkések róla. Ez már a sokadik alkalom volt szóval szeretném tudni,hogy mit jelent:) segíítsetek légyszi :)
2014. febr. 7. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos fontos számodra a dolog, ezért álmodod azt, hogy elkésel róla. Én is szoktam olyan dolgokról álmodni, amitől félek. Például, hogy nem jutok el munkába meg ilyenek. Milyen edzés, ha szabad kérdeznem?
2014. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tudomány jelenlegi állása szerint a REM-fázis funkciója az érzelmek feldolgozása. Azzal álmodsz, ami foglalkoztat, pontosabban ami érzelmeket vált ki belőled. Amitől félsz, amire vágysz, stb.
2014. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tánc :) eléggé fontos.. sőt. nagyon
2014. febr. 7. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor pont azért álmodsz ilyeneket mert fontos számodra. Ez van ilyen az emberi természet. :)
2014. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat van ott egy szemely aki... hat nagyon fontos nekem :)) skkor azert lehet:)
2014. febr. 8. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Az álmod jelentése nagyon összetett. De nekem sikerült megfejteni a szuper képességemmel: félsz valamitől, mert átok szállt rád, az oldozásához meg kell innod egy üveg vodkát, majd meztelenül kell rohangálnod az utcán, lefeküdni három férfival, és a megtisztuláshoz meg kell szabadulnod minden anyagi javaidtól, legjobb lesz, ha az összes pénzed máris elküldöd nekem.
2014. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vicces de tényleg..
2014. febr. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!