Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem nerd, geek?

Miért lettem nerd, geek?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sokat jártam bulizni. Sokat csajoztam, benne voltam minden mókában. Elmondhatom, hogy menő voltam. Sok időt töltöttem a haverjaimmal. Szerettem a társaságot. Az utóbbi időben viszont nem megyek bulizni, nem csajozok csak otthon ülök a szobámban és animéket nézek meg gépezek. Nem is találkozom a haverokkal se. Csak akkor érzem jól magam, ha egyedül vagyok. Úgy érzem kiégtem kicsit. Miért van ez?
2014. febr. 9. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy Te is írtad, valószínűleg kiégtél, meguntad a bulikat. Nekem is volt egy 1,5 évem, amikor majdnem minden pénteken mentünk valahova és be kell, hogy valljam, nekem szerintem egy életre elég volt. Nagyon jó volt az biztos, de elég.


Előfordulhat, hogy Te is hasonlóan vagy vele. Nincs azzal semmi baj, hogyha szeretsz most egyedül lenni, de azért ha tudsz és van kedved, akkor mozdulj ki néha. Nem feltétlenül bulizni, gondolom csak van más programjuk is a haveroknak.

2014. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A magyarázat szerintem kézenfekvő: azért, mert több örömet jelent otthon ülni és animéket nézni, mint haverokkal süketeleni.... kérdés h ha visszanézel 20 év múlva, akkor mi tartanál jobb emlékeknek, élő emberekkel együtt "hülyéskedni" vagy filmeket nézni....


Meg kell találni a helyes egyensúlyt!

2014. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csináld azt, amit éppen a legjobbnak érzel. Ha ráuntál a bulira, és inkább egyedüllétre vágysz és animékre, akkor tedd azt! Nincs értelme bárhova menni úgy, hogy semmi kedved hozzá. Most épp ilyen korszakodat éled, majd változik az, ne félj :)
2014. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!