Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatosan szerencsétlen...

Folyamatosan szerencsétlen vagyok, már depressziós vagyok tőle, hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Én az az igazi nagyon szerencsétlen vagyok. Az ismerőseim viccelődnek, hogy azért mert az összes szerencsémet elhasználtam arra, hogy megtaláltam életem szerelmét, de ez akkor sem fair.

Van valami mód arra, hogy változtassak a balszerencse sorozatomon?


Az egy dolog, hogyha megfogok egy üvegpoharat az rögtön kiesik a kezemből így csak flakonból iszom, de tegnap azt is elejtettem és az egész konyha ragadt a gyümölcslétől.

Aztán amikor nyúltam be a hűtőbe hogy savanyúságot vegyek elő, akkor azzal felborítottam a nyitott tejfölt, ami kiömlött a hűtőben, és még az uborka is kiesett a kezemből.

Pár hete a férjem fél milliós laptopját ejtettem rá a kő járólapra, hiába vittük el szervizbe a videó kártya nem működik, így lényegében használhatatlan, és persze csak 20 percet bír ki az aksijáról.

A főiskolán most derült ki, hogy megbuktam, habár a 108 oldalas könyvet majdnem betéve tudtam, azért, mert nem vártam ki a vizsga végét, és ezzel a tanár úgy vette, hogy feladtam, és nem értékelte, hanem automatikus egyes lett. Ilyen hogy létezik egyáltalán? 4 teljes A4-es oldalt írtam...


Ma reggel meg bejöttem dolgozni, és azt látom, hogy a hétvégén vandálok megrugdosták az üvegajtót, a tartója leesett, ki kell cseréltetnem...


Közben a macskám beteg lett, és holnap le kell vágatni az egész bundáját (perzsa), és ahhoz hogy elvigyem orvoshoz szabadnapot kellett kivennem.


Kicsit régebben a kocsimról lelopták a ködlámpát fényes nappal amíg magántanárnál voltam korrepetáláson 1,5 órát, majd télen letört a visszapillantóm és betört a lámpám a kocsin mikor szintén hulligánok jártak a közelben ahol álltam.

Ezután auchanban ellopták a táskámat, benne az összes iratommal, bankkártyáimmal, 80.000 Ft készpénzzel, a lakás és kocsikulacsommal, a napszemüvegemmel és a vadonatúj szemüvegemmel. Persze benne volt egy majdnem teljesen teli parfüm is, pár tollam, határidő naplóm, számológépem és az iPhone-om is. Aznap este volt vizsgám a főiskolán, de mivel nem volt nálam fényképes igazolvány, ezért nem engedtek vizsgázni, automatikus bukás. Mutattam a rendőri jegyzőkönyvet, de nem érdekelte a tanárt.

Aztán vettem egy új telefont, 2 havi fizetésem ráment, amit 2 hét után beleejtettem a WC-be (kiesett a pulóverem zsebéből), beázott és tönkrement.


Általános dolog az, hogy ha utazok, akkor a repülő késik, így lekésem a csatlakozást, a szállodai szoba koszos és zajos, és a strandon vagy a papucsomat vagy a törülközőmet lopják el.


Mikor Belgiumban voltunk, akkor éjszaka vandálok törték be a bérelt autó ablakait, elvittük a környéken lévő üvegeshez, és amíg vártunk a nyitásra (korábban érdeértünk) addig megbüntettek, mert nem láttuk, hogy fizető zóna és nem dobtunk be pénzt.


A sütőm 1 hete ment tönkre, ha bekapcsolom olyan szinten csapja le a biztosítékot, hogy a külső kapcsolóhoz kell menni felkapcsolni. A főzőlap már eddig is rossz volt, összesen egy fokozat volt rajta és az maximum, így mindent elégettem, de így már abszolút nem tudok főzni.


Tavaly nyáron a mosógép ment tönkre, először csak a kilincse tört le, aztán már be sem indult.

A zár a lakáson nem működik rendesen, kb. 10 perc mire bejutok a házba, hiába javíttattuk, csak annyi történt hogy az abszolút rosszból 10 perces harc lett.

A zuhanykabinom ajtaja kitört, amikor a tesóm haverja részegen belerúgott teljes erőből, az üvege szilánkosra esett. Ja persze a bulit a tesóm a tudtom nélkül tartotta amíg én a férjem szüleinél voltam látogatóba.

Utána nem takarított ki, én szedhettem össze a szemetet, és tologathattam vissza a bútorokat, mert anyukám azt mondta, hogy a családi béke érdekében ne kérjem számon az öcsémet... neki amúgy nem volt kulcsa hozzám, nyilván anyukám adta neki az övét. Egyikük sem gondolta, hogy meg kellene kérdezni mondjuk engem is.


13 évesen epilepsziás lettem, habár a családban senkinek soha nem volt ilyen betegsége, a szemem pedig félévente romlik, így folyamatosan növelnem kell a kontaktlencse dioptriát, és kicserélni a szemüveget. Már -4,75-járok, úgy hogy 10 éve még tökéletes volt a látásom, és csak 23 éves vagyok. Műteni nem lehet,m mert azt mondják még romlani fog.

A fejemet gyakran verem be nyitva maradt konnyhaszekrénybe, a fogaim pedig folyton fájnak, mert a bölcsesség fogam rosszul nőtt, és nyomja a csontomat, de a műtét nagyon komplikált, veszélyes és drága.



Egyszerűen nem hiszem el, hogy hogy történhet velem ennyi szívás, és már csak azt kívánom, hogy meghalljak.

Folyton fáradt vagyok, nincs kedvem felállni sem már, nincs erőm tanulni, csak el akarok rejtőzni a világ elől.


Nem tudtok valamit mondani, ami leszedné rólam ezt az átkot? Nem bírom már sokáig :(


2014. febr. 10. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek kegyetlen dolgok szimpla balszerencse ! Én is így vagyok már vagy 2 hónapja nem csinálok semmit !
2014. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!