Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha naplót vezetek 13 évesen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha autót vezetnél 13 évesen. :)
2014. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Szerintem ez kortól független. :)
2014. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez kivételes emberre utal....amennyiben valóban az igazi élményeidet,érzéseidet írod le, őszintén!

Sok örömet fog neked okozni,majd meglátod! Beszélgess magaddal! Nagyon jó dolog! :o)

Még ma is olvasgatom a régi naplómat....

2014. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Yehudina ***** válasza:
100%
Igen. Normális dolog, és majd ha felnőtt leszel, és újból elolvasod, nagyon fogsz neki örülni. SŐt, ha szeretsz írni, akkor ezen az úton íróvá is válhatsz.
2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 emberről szól ez a napló
2014. febr. 11. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, annyiról szól, ahányról te akarod :-)
2014. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mandy1408 ***** válasza:

Az tök jó dolog!

Ha utólag vissza akarsz keresni valamit, vagy csak bizonytalan vagy valamivel kapcsolatban, csak vissza kell olvasnod, nagyon jó kis önismereti tréning ez különben. Csak vigyázz, nehogy illetéktelenek kezébe kerüljön. Ha ez a veszély fenyeget, inkább használj titkos írást!

2014. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az időm engedi én még mindig naplót írok, így 20 éves fejjel. Szerintem egyáltalán nem ciki. Én imádom visszaolvasni a régi naplóimat...
2014. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!