Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni ha mindenki utál?

Mit lehet tenni ha mindenki utál?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakom Győr mellett ahol szinte mindenki ismer minenkit.Rengeteget vitatkotam másokkal régebben,így majdnem a fél falu utál.Már több hónapja nem is mentem senkivel semmilyen közösségi programba,csak a nagyon közeli 2-2 fős barátaimmal szerveztem otthoni programokat.Akármerre megyek,mindenhol látom a szúrós tekinteteket,amik rám szegődnek,párkapcsolatot sem tudok kialakítani a rólam kialakult vélemény miatt,pedig azóta megváltoztam.Hogy nyerhetném vissza a jó híremet ha mindenki rosszat gondol rólam és alig állnak szóba velem? Már nagyon rosszul érzem magam és sokszor úgy érzem a legjobb lenne elmenekülni innen hiszen az emberek rosszindulatúsága,pletykálkodása,megvetése megbélyegzi a mindennapjaimat. Én is jelentéktelennek érzem már magam.
2014. febr. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, mit követtél el?
2014. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleg nehezen. Minek vesztel ossze mindenkivel? Ebbol tanuld meg, hiaba erzed, hogy neked van igazad, sosem kell, hogy tied legyen az utolso szo. Nem sok sikert latok a helyzeted javitasaban.
2014. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ezért nem élnék faluban.
2014. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ehhez nem nagyon kell falun élni...itt Pesten is kibeszél mindenki mindenkit :)

Engem is utálnak például a szomszédaim,mert egyikkel sem állok le diskurálni,mert ugye az lenne a vége,hogy adjál ezt meg azt kölcsön.

Így utáljanak csak,úgyis csak irigyek.De utánozni azt tudnak......

2014. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem vagy az!! :)

Ha ennyire rossz a helyzet, tényleg érdemes a költözésen elgondolkodni.

Addig meg leszarom tabletta javasolt :)

2014. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: akkor egy nem jó házat fogtál ki:)
2014. febr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!