Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnál magaddal együttélni?

Tudnál magaddal együttélni?

Figyelt kérdés

Mint a filmekben, arra érsz haza, hogy Te, a konyhában vacsorát készitesz.

Létrehoznak belőled egy másolatot, de nem csak a külsőtök ugyanolyan, hanem az emlékek, vágyak is, az egész belsőtök is azonosak.

Hogy fogadnád, milyennek képzelnéd a jövőt? Képes lennél magaddal egy fedél alatt élni, ha még esetleg párod is van? Mert onnantól az az ő párja is lenne.

Ha van fantáziád, kiváncsi lennék, ki hogyan élné meg?


2014. febr. 19. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó barátok lennénk.
2014. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Legjobb!
2014. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudnék...nem véletlenül vagyunk egymás ellentétei bizonyos dolgokban aférjemmel:)
2014. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Csípőből" azt mondanám, NEM.

Ha - az adott infók alapján - végiggondolom, hát - legalább ismerjük egymást...

Ha teljesen megegyezünk, tiszteletben is tudjuk tartani "egymás" életformáját, igényeit, hisztijeit...

Innen nézve ki lehet alakítani együtt egy nyugodt, vagy akár érdekes és izgalmas közös életet :)

2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem. Én egyszerűen kibírhatatlan alak vagyok.

Belőlem éppen elég egy darab, néha még sok is.

Hát még ha kettő lennék!

Garantáltan a saját idegeimre mennék.

2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát csak úgy elviselném,de én hisztis vagyok,de szerintem jóban lennénk,viszont idegesítene hogy olyan mint én. És a barátomat nem adnám oda semmi pénzért! Szerintem egy idő után utálnám magam.
2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer álmodtam ilyet. Azelőtt nem gondoltam volna, hogy ilyen harmóniában lehet az ember valakivel, de úgy tűnik, történt valami, ami révén ráleltem a lelki békémre, mert most már tudom, hogy tökéletesen megállnám a helyen egyedül is a világban :)


Pont a főzőcskés jelenet játszódott le, és tulajdonképp szavak nélkül megértettük egymást magammal. Megkóstoltam az ételt, és egy "tudod, mit kell tenned" pillantással nyugtáztam az eredményt, mire a főző-én tett még egy csipet sót a lábosba.


Szépnek láttam magam, és főleg biztonságban éreztem magam. Jó volt megölelni, szeretni saját magam, este is egy ágyban aludtam magammal. Tudtam, mikor mi esik jól, pl. hogy mikor kell lekapcsolni a villanyt, mikor nem akarok már beszélgetni.


Viszont ha igazából létezne az a másik én, akkor már nem lenne szükségem párra. Így sincs feltétlenül szükség rá, de azt hiszem, képes lennék életem végéig egyedül maradni magammal, ha lenne belőlem még egy.


Az viszont biztos, hogy nagyon sikeres lennék, mert duplaannyi feladatot tudnék megoldani egyszerre.

2014. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy ilyen hülyével, ami vagyok? dehogy
2014. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem...

És akármilyen kicsi az önbizalmam, ezügyben pont, hogy túlértékeltem magam. Ugyanis mostanában találkozom többet egy családtaggal, aki sokmindenben olyan, mint én. És egy horror! Borzalmas alak!

És tudom, hogy én is :(

2014. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék egy másik olyan emberrel együtt élni, mint én. Hisz ha rossz kedvem lenne, akkor a másiknak is az lenne, és nem lenne, aki kiráncigálna belőle, jó kedvre derítene. Ha ideges lennék, ugyanez lenne a helyzet, mert akkor meg nem lenne, aki lecsillapítson. Mondjuk nevetni nagyon jókat tudnék magammal, mert ugyanarra robbanna ki belőlünk, akkor viszont sosem tudnánk abbahagyni. Viszont az emlékeinken nagyon jókat tudnánk merengeni, nem győznénk sorolni őket. Ha együtt öregednénk meg, az nagyon keserves volna, mert ugyanazok a nyavalyáink lennének, és nem tudnánk egymásnak segíteni. Ha pedig egyszerre halnánk meg, ki temetné el a másikat? :-)
2014. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!