Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnál magaddal együttélni?

Tudnál magaddal együttélni?

Figyelt kérdés

Mint a filmekben, arra érsz haza, hogy Te, a konyhában vacsorát készitesz.

Létrehoznak belőled egy másolatot, de nem csak a külsőtök ugyanolyan, hanem az emlékek, vágyak is, az egész belsőtök is azonosak.

Hogy fogadnád, milyennek képzelnéd a jövőt? Képes lennél magaddal egy fedél alatt élni, ha még esetleg párod is van? Mert onnantól az az ő párja is lenne.

Ha van fantáziád, kiváncsi lennék, ki hogyan élné meg?


2014. febr. 19. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tuti idegesíteném saját magam :D
2014. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simán! Most is a tökéletes társa vagyok magamnak!
2014. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha arra érnék haza, hogy én a konyhában vacsorát készítek, akkor azonnali reakcióm lenne: "MÉGIS MI A JÓ ÉLETET CSINÁLSZ? MEG AKARSZ HALNI?!"

Tudni illik, sosem voltam egy konyhatündér. :D

Ettől függetlenül jól kijönnék magammal, elvégre végre olyasvalakire lelnék, akivel épp egyformán degeneráltak vagyunk, így kétszer annyira tudnék az emberek idegeire menni. xD Ha pedig lenne párom, a másik énnek szépen elmagyaráznám, hogy "azazenyimnemadom", ő pedig megértené és mást keresne magának. Remekül meglennénk. :3

2014. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
áh, kizárt... túl tapló vagyok ahhoz, hogy még egy legyen belőlem. Nem bírnám ki magam mellett. :-D
2014. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!