Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Alvásparalízis?

Figyelt kérdés
este lefekudtem.elkezdtem almodni.almomba lefeludtem az agyamra es elaludtam ott is.es alvasparalizisem volt.es ugy keltem fel hogy abba vagyok igazabol is.es nem tudtam felkelni belole.raadasul a levegovetel is nehezen ment :(
2014. febr. 22. 08:33
 1/2 spectator ***** válasza:
Ha másszor is előfordul, fordulj neurológushoz. Komolyan kell venni!
2014. márc. 23. 10:20
 2/2 anonim válasza:
Igen, az volt. Tudom késtem ezzel a válasszal kicsit. Spectator meg hülyeséget beszél, nem tud neked ártani semmilyen módon, nem is kell foglalkozni vele. A nehéz levegővétel a bénult nyakizmaid miatt van, de ez normális
2017. okt. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!