Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki érzi magát mélyponton most...

Ki érzi magát mélyponton most érzelmileg? Érezted már úgy, hogy senki sem hallgat meg, nem ért meg senki sem és magányos vagy? Egyedül maradtál lelkileg?

Figyelt kérdés

Hogy nem tudsz levetkőzni senki előtt lelkileg? Nincs párod, akire számíthatnál?

Nem számíthatsz szinte senkire a szüleiden kívül vagy még azokra sem érzelmi szempontból? Mesélhetsz.


2014. febr. 22. 18:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen. nincs kedvem mesélni.

F

2014. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, hogy emlékeztetsz.
2014. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Már egy ideje így érzek.
2014. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%
Depis vagy?
2014. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
:(
2014. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudok levetkőzni, de nem is akarok még.. a hajmosásig.
2014. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok kicsit. Vagy nagyon, nem is tudom a mértékeket már. Nincsenek már barátaim, elvándoroltak. Nincsen hosszú ideje szerelmem. Állásom van, de mindig azt a lovat ütik, amelyik húz, erős. Nem sok életöröm van bennem.
2014. febr. 22. 18:10
 8/29 anonim válasza:
48%
Épp felkötni készülök magam, viszont nem tudok csomót kötni. Valaki segítene?
2014. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha meghalnék 26/f
2014. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
55%

Érzelmileg ha nem is a legméllyebb ponton, de elég méllyen vagyok... -.- :)


Eddig azt hittem senki nem "fogad el", aztán egy nap jött vki, aki belépett az életembe. Minden annyira "idilli" volt. Mivel sajnos nincs tapasztalatom a párkapcsolatokban, ezért nem tudtam "megtartani". Végül már lassan 2 hete elment... :(

Most megint azt érzem h senki sem ért meg, pedig aki jött az is az egyik legméllyebb pontomon jött, amikor nem is vártam volna.


De most megint ott vagyok h nincs senkim, viszont annyival jobb, h mostmár van tapasztalatom a dolgokban. Minek örülnek a lányok, mi kell nekik stb. Tehát a következőt (ha lesz, és remélem igen és minép hamarabb) nem fogom elrontani, tudni fogom mikor mit kell csinálni és nem fogom "elengedni" a lányt! :DDD


Mindenkinek Sok Sikert Az Életben!!! :DDD

2014. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!