Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék magamon?

Hogyan változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje úgy élek, mint valami zombi. Keveset is alszok, plusz nagyon unott hangulatom van állandóan. Mindenhez negatívan állok, és utállom magam. Semmilyen területen nem vagyok valami kiemelkedő, a tanulás is nehezen megy. Fogalmam sincs mit csináljak a gimi után. Nem érzem magam értékes embernek, és nincs értelme az életemnek. Nem akarok öngyilkos lenni, de ezerszer eljátszottam már a gondolattal.

Szeretnék változni, de nem tudom, hogy kezdjem...

17/L


2014. márc. 4. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
hát gondolkozz el pl miért utálod magad, próbálj változtatni azon ami nem tetszik.17 évesen meg milyen nagy dolgokat szeretnél? Majd lesznek komolyabb céljaid.
2014. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!