Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes Élnem ezek után?...

Tixxxi kérdése:

Érdemes Élnem ezek után? Szerintem nem!

Figyelt kérdés

A barátom ok nélkül elhagyott!

A barátaim/barátnőim rám se néznek, mintha eddig nem lettem volna.

Szüleim is egyre kevesebbet baszél velem


Egyedül érzem magam Mintha csak bábokkal lennék körül véve!!:(



16/L



2014. márc. 5. 15:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szüleim is egyre kevesebbet beszélnek velem *! :(
2014. márc. 5. 15:13
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a "barátaidat" nem érdekled, az egy dolog.

Az hogy a szüleidet sem, azért az gázos.


De nem attól leszel valaki, hogy mások figyelnek-e a rád.. az már társfüggőség lenne, ha neked mindig szükséged van egy másik emberre, hogy téged támogasson, és mindig ott legyen.

2014. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, ne, ne légy öngyi, hisz előtted az egész élet, csodaszép lehet még minden, sallala.


Kit érdekel a nyafogásod? Ugorj! Vagy szedd össze magad. De ez a jajöngyileszeksajnáljatok-mentalitás szánalmas.

2014. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te elég nyitott vagy a barátaid felé? És a szüleid felé? És általában annak is van oka, ha elhagyják az embert. Szerintem is abba kéne hagyni ezt a nagy világfájdalmat, és átgondolni, hogy Te tényleg nem tehetsz-e semmiről. De persze sajnálhatod tovább is magad és haragudhatsz az egész világra, ha az jobban esik.
2014. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ez gáz.
2014. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Drága Kicsi Szívem, ez önsajnálat! :)

Körülbelül nekem is 15 éves koromban volt hasonló.

Csináld azt amihez NEKED van kedved, és meglátod az emberek keresni fogják a társaságod. Az önsajnálat soha nem volt és nem is lesz vonzó. Ha mások nyafognak, az még téged is zavar...

2014. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon egyedül érzed magad csak írj rám,engem is elhanyagol a családom
2014. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Öngyilkosságon már én is gondolkoztam
2014. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak a világon. Tényleg valószínű, hogy "ok nélkül" rád se néznek te viszont gondolom teljesen "nyitott" vagy feléjük...

Gondolom azt hiszed, hogy majd mindenki sajnálni fog, hogy jaj szegénynek biztos nagyon rossz élete van... Hát nem, az öngyilkosok mind szánalmas, önző, és gyáva emberek, akik csak magukra gondolnak és nem képesek szembenézni az élettel. Tudnád te, hányan cserénének veled, akik a kórházi ágyukon fekve most tudták meg, hogy pár napjuk maradt. A világon rengetegen küzdenek nap mint nap azért, hogy életben maradhassanak, te pedig csak úgy eldobnád az életedet.

Én az írásodból csak azt olvasom ki, hogy baromira sajnáltatod magad, és neked semmi sem jó. Ha nem akarsz magadnak jót, akkor rinyálj tovább, senki nem fog megsajnálni.

2014. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez egy gödör amiből majd kimászol. Aztán jóra fordulnak a dolgok, majd megint gödör, megint kimászol... Bánat kétségbeesés öröm boldogság mindez vár RÁD. Soha ne add fel!!
2014. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!