Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,idén fogok érettségizni.A problémám az,hogy nagyon csendes,zárkózott,visszahúzódó lány vagyok.Van néhány barátom,de azért nem az igazi a kapcsolatom velük.Nem szoktam bulizni járni,nem igazán találom a helyem.Sokszor vagyok egyedül,nem merek ismerkedni sem,mert unalmasnak tartom magam.Fiúk előtt könnyen zavarba jövök,így őket is kerülöm,mert nem akarok beégni..Hogyan tudnék beszédesebb,nyitottabb lenni?
2014. márc. 18. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vak vezet világtalant :D nekem az adott egy kis önbizalmat,hogy nyáron sikerült szereznem egy barátnőt:) És időközben rájöttem hogy teljesen felesleges azon frusztrálni magam hogy mások mit gondolnak.Mondjuk nem tudom te konkrétan mire vágysz,nekem sincsenek olyan "igazi" barátaim,akiről azt hittem hogy az,az képtelen volt 80km-t buszozni hogy eljőjjön a szülinapomra :D De vannak spanjaim,velük megyek erre arra,ennél többre nincs is szükségem. Visszatérve a Te problémádra, ha lány vagy akkor te csak öltözz csinosan és a fiúk majd jönni fognak,neked csak válogatnod kell majd mint paraszt a vadkörtében(feltéve ha nem vagy nagyon csúnya) de megsúgom a lányokból még a kicsit selejtes is gyorsan elkel:))
2014. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, tudok egy elég jó önsegítő csoportot. Írj ha érdekel privátban.
2014. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"nem igazán találom a helyem" Mert nem keresed!

írtad hogy csendes , zárkózott , visszahúzódó lány vagy , de miért? félsz attól hogy az emberek mit gondolnak rólad ezért inkább a háttérbe vonulsz ? ha igen először tanuld meg hogy ne félj az emberektől, ha nem mész elébe a dolgoknak ilyen maradsz. próbálj ki mindent az életbe . persze ész szerű dolgokra erkölcsös dolgokra gondolok nem drogozás stb.. olyan dolgokat próbálj ki amitől több lehetsz. pörögj fel csak úgy találod meg a helyed. ha csak otthon ülsz és sajnáltatod magad nem javul a helyzet. amugy hasonló cipőben jártam. talán nálam még durvább volt a helyzet a tanáromtól régen egy papírt nem mertem elkérni egy kis beszari voltam , de tudtam ha ilyen maradok akkor egy elnyomott senki leszek ma már nagy önbizalomra tettem szert és nincs senki élő ember aki ezt lehúzná nekem. Sok sikert!

2014. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ebben a kérdésben magamra ismertem, mert én is pont ilyen vagyok.

magamtól nem merek odamenni másokhoz, inkább én hozzám jönnek.

ezen csak TE magad tudsz változtatni. határozd el magadban, hogy de most igenis meg fogsz változni, és próbálj megnyílni mások előtt.

tudom, én mondom aki ugyanebben a cipőben van, de nekem is ezt mondták, hátha neked sikerül!

2014. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is magamra ismertem.Tök ugyanilyen vagyok,mint te,csak fiúban. 18
2014. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!