Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok ennyire stílustalan?

Mért vagyok ennyire stílustalan?

Figyelt kérdés

Most igazából a zenére vonatkozik de ua igaz az oltozkosesemre is.Oke hogy most alakul ki az egyéniségem,na de ennyire ?!Gyakorlatilag ugyan ugy meghallgatom élvezettel a Carameltol a Lélekdonort,mint a Beerseewalktól a p****t?!?!?A Green Dayt is szeretem meg Rihannát is.A mai divatos zenét/számokat is szeretem.De tényleg imádom ezeket a mostaniakat.Es ami még nagyon zavar hogy az előadóktól csak bizonyos számok tetszenek.Erre nagyon jó példa a Mosoly(punnany

massif)ami az egyik kedvenc számom de az előadók többi számai valahogy nem jönnek be.:(Ugye azert egyszer majd lesz stílusom ?14l



2014. márc. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez a normális, és baromira sajnálom hogy ennyire be akarsz állni a sorba...
2014. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen sor?
2014. márc. 22. 22:19
 3/8 anonim válasza:
Ez nem baj, ez nagyon jó! Azt jelenti hogy önmagad vagy és nem mások, hogy nem vagy rákényszerülve arra hogy tartozz valahová, és nem vagy állat hogy minden megzabálsz amit eléd basznak. Ez azérett gondolkodás, már ha elfogadod hogy neked te vagy a stílusod...
2014. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem látom a problémát:)
2014. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nálad idősebb vagyok, és ez rám is igaz. Egy időben zavart, de ne aggódj rajta. Én igazából nem hallgatok zenét csak úgy tanulás, játék közben vagy ha csak szimplán fekszek az ágyamon. Előfordul, hogy megkeresek egy számot, mert meg akarom hallgatni csak úgy, de nem egy egész albumot.


Biztos, hogy minden előadónak vannak rosszabbul sikerült számai. Nem lehet minden szám "jó". Mármint olyan exceptionally jó, mert az már nem is lenne exceptional.


Ne foglalkozz olyannal, hogy nem vagy olyan mint mások, ne törődj vele, hogy mit gondolnak. Hallgasd azt, amit akarsz, öltözz, ahogy akarsz, csináld azt, amit akarsz. Legyél based. ur based man. stay based.

2014. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 23. 11:23
 7/8 anonim válasza:

Én 15 éves vagyok.Nekem nem rég alakúlt ki a zenei stílusom.

Régen minden zenét szerettem.Most már csak olyan számokat hallgatok,amiknek a szövege "mond valamit" vagy átad egy érzést.Szval már ilyen tuc tuc zenéket nem hallgatok.Mostmár csak R'N'B,Hip-Hop,Rap zenéket hallgatok.

Szerintem ez normális,h élvezettel hallgatod Caramelt és ugyan úgy Beerseewalkot! Ez nállam is előfordúl PL:Imádom SP számait és Majka,Curtis Dalokat is imádom.A kedvenc előadóimnak/énekeseimnek a stílusai nagyon külnböznek egymástól! Egyszer mindenki megtalálja a saját stílusát! Lehet,h már meg is van a stílusod,csak még fedezted fel.

2014. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*nem fedezted fel
2014. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!