Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek eszerint a teszt...

Szerintetek eszerint a teszt szerint tényleg nem lehetek annyira buta?

Figyelt kérdés

Csináltam itt egy iq tesztet:

[link]

ez logikai iq teszt nemtudom mennyire számít ez, jah és fáradtan csináltam éjjel 1 órakor most, a végét már elsiettem mert kevés volt az idő, de szerintem 110 is meglett volna ha nem vagyok fáradt, majd megpróbálom.

Itt egy kép a teszt eredményéről:

[link]


2014. márc. 25. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta, atlagos vagy. Teljesen jo!


Ha akarod csinald meg a magyar hivatalos IQ-teszt probatesztjet: www.mensa.hu

2014. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fáradt voltál, még nem biztos, hogy jobban teljesítettél volna. A valóságban is sokszor fáradt az ember, mégsem hivatkozhat erre. Azonkívül a 103-as IQ nem nagy valami, akinek van egy kis esze simán eléri, én asszem a mensánál 17 évesen elértem a 108-at, pedig nem is nagyon erőlködtem, sőt valahol még tippeltem is, hogy gyorsabban kész legyek vele. Annyi azért dicséretes, hogy angol tesztet töltöttél ki, ebből pedig következtetek arra, hogy tudsz angolul, ami nagyon jó a mai világban, kár hogy én mérhetetlenül utálom az angolt.
2014. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jo, hat ez nem ilyen kinek nagyobb verseny.


Ezek atlagos eredmenyek.

100 az atlag.

130-tol mensas, un. "zseni" kategoria, de inkabb maradjunk csak annal a meghatarozasnal, hogy a nepesseg 2%-a tartozik ide. (talalkoztam mar nagyon idiota mensassal is xD) Ugy szoktam mondani, hogy az ilyen intelligencia-tesztek inkabb a logikat merik, mintsem azt, hogy ki milyen okos (tanulhato), vagy eletkepes legyen. Mondom ezt lebecsmerloen ugy, hogy az online teszt szerint en elesben lehet utnem a mensas szintet, de mint mondtam, ez a teszt a logikus gondolkodast meri.

2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!