Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy amit elterve...

Miért van az hogy amit eltervezek azt sose sikerül elérni?

Figyelt kérdés

Már pár éve ez van hogy én eltervezem azt sose érem el! És ez kiterjed a legkisebb tervtől a legnagyobbig! És ez nagyon bosszant! Mért van ez?

12/L


2014. márc. 27. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen az elet. Addig kell probalkozni, amig nem sikerul.


Csak ido kerdese - ezt tanultam meg 23 eves koromra. Lehet, hogy valamit 1 eves hataridovel tervezek, de 2-3 lesz belole. Vagy rovidebb dolgok, azt hiszem elintezheto par ora alatt, vegul 2 napon keresztul rohangalok a kert okiratok beszerzese miatt. Persze ezek miatt allandoan idegeskedem.


Ez van. Egy nalam idosebb, eleg sikeres ismerosom mondta nekem, hogy tedd meg ami toled telik, utana pedig kar rajta aggodni, lesz, ami lesz.


En sokat aggodom/tam a dolgok kimenetelen, haladasan, de mar nagyjabol sikerult levetkozni ezt a rossz tulajdonsagomat, mert mar kesz idegronccsa tett :) most megteszem ami tolem telik, aztan teszek ra. A vilagot meghajlitani nem tudom.

2014. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálok én is tenni rá!
2014. márc. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!