Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek erős elhívást...

Miért érzek erős elhívást arra, hogy mentős legyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, gimnazista, és egy ideje nagyon intenzív ez az érzés, a mentőautót is tátott szájjal bámulom. Segíteni szeretnék másokon, méghozzá így!


Lehet, hogy most megválaszoltam a kérdésemet, csak azt nem értem, hogy honnan jött ilyen hirtelen.


Mi a véleményetek?



2014. márc. 27. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a álmom de álom marad mert nem fizetik meg és stressz az egész !
2014. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én se tudom megmondani, honnan jött az ötlet anno, egyszer csak azon kaptam magam, hogy a "mi akarsz lenni" kérdésere ezt válaszoltam.

Gimiben orvosnak készültem, majd becsapott a villám és egyből a mentőtiszti szakra mentem. Most már évek óta ez a munkám és szeretem. Nem tudnék mást csinálni.

2014. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel, gimis lány. Ezelőtt évekig azt mondogattam, hogy na akkor én most szakács vagy cukrász leszek, és ennek nagyon örült mindenki a családomból.


Aztán majd egy évvel ezelőtt a legjobb barátnőm fél centire tőlem esett össze és kapott epilepsziás rohamot. Szörnyű érzés volt ott állni tehetetlenül és nézni, várni a mentőket, amíg kiérnek... Borzalmas volt. Azóta tudom, hogy az egészségügyben akarok dolgozni, eleinte ápoló akartam lenni, most már szilárdan kitartok a mentőtiszti mellett. Egyre inkább azt érzem, hogy nekem ez a "kötelességem", és már visszagondolva elég gyerekesen hangzik számomra, mikor még azt tervezgettem, hogy milyen színű cukormáz lesz majd a tortákon.

2014. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!