Attila2438 kérdése:

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Az egyik dolog az hogy egyszerűen nem érdekel semmi.Gyerekkoromban jártam foci edzésre de nagyon nem jött be,és ott hagytam.Az íjászat iránt viszont érdeklődtem,de akkoriban nem volt rá pénzünk,hogy vegyünk felszerelést hozzá.Ezek után már semmi nem maradt,így egész nap utcán voltam,és nem érdeklődtem semmi iránt.Másoktól mindig ezt hallom hogy ők gyerekkorukban (vagy most) milyen edzésekre meg ilyenekre jártak/járnak több éven keresztül.Az ezt követő évek eléggé szarul sültek el,és azok következtében kerültem a gép elé,és még most is egy nagy kocka vagyok.Mostanában is keresek hobbikat,de ha valami iránt elkezdek érdeklődni rá két hétre már nem is foglalkozok vele.A másik dolog a barátok.Régen is olyan magamnak való voltam viszont volt néhány ember akit barátaimnak hívhattam.A történtek után gyakorlatilag minden barátomat elveszítettem.Évekig nem mentem le utcára.Suli váltás után még jól ki is közösítettek engem (amit mostanában megértettem miért,de akkor is szemétség volt tőlük).Mostanában újra elkezdtem barátkozni,de azt vettem észre,hogy a mai közösségek szép szavakkal élve retardáltak(számomra).Bekerültem egy csoportba ami tök jónak tűnt. Később az volt,hogy én próbáltam barátkozni velük (kérdeztem pl milyen zenéket hallgat),de ők semmit nem kérdeztek felőlem.Minden egyes pillanatban hülyeségeket mondtak,és minden apró dolgon röhögtek amit én nem igazán vágtam,de ahhoz,hogy felfigyeljenek rám nekem is ezt kellet tennem.Egy idő után már nem bírtam ezt a tömérdek agyatlanságot,és ott hagytam őket...
2014. márc. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Nem hiszem, h baj lenne Veled. Nem fektettel idot es energiat emberi kapcsolataid kiepitesebe es fenntartasaba, es nem keresel elegge kitartoan. Ennyi. Ez nem baj. Azert merem ezt mondani, mert tudsz rajta valtoztatni, ha ugy erzed, baratokra, tarsasagra van szukseged.


Ha kocka vagy, mert nem a kockak kozott keresel baratokat?


Udv R.

2014. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Warren Scott válasza:

hé-héééé mi a gond a kockákkal?!

Én is kocka vagyok és akinek nem tetszik, szaporán nézhet másik irányba.

Kockuljál bátran, a legjobb embereket kockulás közben ismertem meg, míg a közösségegbe járással olyan "haverokat" szereztem akik azonnal lepattantak amint valami problémám volt. A kockák maradtak és segítettek.

Ennyit a csoportokba való bekerülésről meg a "retardált" emberekről. Sajnos a mai közösségi élet kb. a celeb kultúrával van egy szinten, úgyhogy nem kell furán érezned magad azon, hogy nem tudod elviselni. Nem vagy vele egyedül ;)

2014. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló

Igen is öltem időt és energiát abba,hogy legyenek barátaim....de szimplán nem foglalkoztak engem....és ez már évek óta így megy....

2.Válaszoló

Utálok kocka lenni :D

Nem is vagyok jó benne,már nem olyan jó a gépem az újabb játékokhoz,és általában egyedül magamban szeretek játszani.Volt nekem egy nagyon jó kocka haverom,de az lett vele hogy elkezdett egy olyan típusú sráccal haverkodni,amit ott leírtam....már egy jó ideje nem is dumáltunk.Azóta is találkoztam olyan emberekkel de vagy ők is retardáltak voltak,vagy egyszerűen ott már kialakult egy csoport és nem is vettek észre igazán....Látnád a sulimban a sok kockát >< egész nap csak játékokról beszélnek....ez már nekem is sok szokott lenni.Ezért próbálkoznék másokkal,csak azokkal meg nem tudom megtalálni a témát :/ Meg hát a neten sem vagyok nagyon sociális élőlény.

2014. ápr. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!