Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néhány hónapja azt vettem...

Néhány hónapja azt vettem észre, hogy ha pl felveszek egy csecsemőt akkor furcsa ürességet érzek. Ez normális? Mégcsak 14 éves vagyok és ez kicsit megijeszt. Ti is voltatok így? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltam így!
2014. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

En se fogtam meg nagyon kisbabakat amikor tini voltam, meg nem is voltam oda ertuk.

Aztan 18 utan, de inkabb 20 eves korom korul jutottam el oda, hogy majd akarok gyereket. Most 23 evesen meg mar nagyon szeretnek egy kisbabat.


Majd valtozik. A hormonok ugyis megorjitenek majd idovel :)

2014. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.. Nem éreztem... Szerintem a babák cukik :)
2014. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem, mivel fel sem vettem, nem is tudnám hogy fogjak meg egy olyan kis izét, de nem is akarok, soha

L24

2014. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Arra nem gondoltál hogy te is voltál baba? Megértem, hogy mit érzel, mivel anyám elhagyott és sokáig ezért nem is tudtam ránézni a babákra. Ezért is ilyedtem meg, mert ez egy eddig ismeretlen érzés volt. Egyébként miért gondolod ezt róluk?
2014. márc. 28. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:

hogy mi? pff... egyszerűen nem szertem a gyerkeket, nincs türelmem

igen voltam, anyukám is volna gyereket, lett is, örlt nekem

nem érzek rosszatt, nem vagyok gyerekgyűlölő, cukik, távolról, de nekem nem ekll és kész

2014. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

furcsa ürességet?

A legtöbb nagyon gyerekcentrikus ember ilyenkor majd kiugrik a bőréből, hogy jajj de cuki meg mittudomén.

De ürességet? Szerintem ez nem egy pozitív érzés. Ezt akkor gondolnám logikus reakciónak, ha mondjuk egy vetélés, abortusz után lennél, esetleg fizikailag nem lehetne gyereked. De 14 évesen?

2014. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, latom a sok szukagyu megint lepontozott. xD


Minek kene amugy egy 14 eves lanynak "gyerekcentrikusnak" [sic!] lennie?!

Majd ha 24 evesen is ezt mondja, akkor furcsallom. Most meg o is majdhogynem gyerek meg...


Uresseget erzel, talan, mert nem tudod mit kezdj azzal a csoppseggel. Nincsenek meg meg az anyai osztonok - miert is lennenek?


Nem kell aggodni. Mondom, ha 10 ev mulva is ez lesz, akkor fogsz "furcsanak" szamitani.

2014. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar gyermeket nevelni, bajlódni vele. Lehet hogy ilyen leszel, de még kár ezen agyalni. Van a srácok között is sok ilyen. Én sem akartam gyereket. De van 4 .
2021. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!