Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem voltatok rosszul az...

Ti nem voltatok rosszul az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak fejfájásra, és hányingerre. Nem olyan ez mint valami mérgezés? Anyukámnak az orra is vérzett. Csak úgy a semmiből. Utána én is rosszul lettem. Munkahelyen is rosszul voltak sokan. Mi ez???? Budapest.
2014. ápr. 7. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem a munkahelyről vitt el a mentő, miután elkezdett velem forogni a világ, hánytam folyamatosan ettől, illetve nem bírtam megállni a lábamon, mert dőltem el. 6 napig kellett infúziót, értágítót kapni, 3 nap múlva múlt el a szédülés, de hetekig tart, mire az egyensúly érzékem helyreáll. Rajtam kívűl még 4-5 embert vitt be ide a mentő, szóról szóra ugyanez történi velük is....

Nem kaptam rá választ, hogy mi bajom volt, csak szednem kell egy gyógyszert egy hónapig még.

2014. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes...nagyon érdekes..
2014. ápr. 7. 12:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondják az időjárást, hogy milyen változékony stb. Hát nem tudom, máskor is volt már tavasz, volt, hogy sütött a nap és fújt a szél meg hirtelen csökkent a hőmérséklet, de engem még soha nem viselt meg. Fiatal is vagyok...nem tudom, szerintem valami itt nem stimmel.
2014. ápr. 7. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:

szombat éjjel én is hánytam, és közben 2x el is ájultam otthon. Igaz előtte kicsit iszogattunk(ittam már 2x ennyit is és akkor még csak nem is hánytam)

szóval lehet valami, igaz én ebben nem hiszek

2014. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nem is gondoltam erre, de én nekem is többször vérzett hétvégén az orrom (életemben először) és rohangáltam a wc-re úgy fájt a hasam.

A fejem is fájt, de azt már megszoktam.

Ettől független érdekes.

2014. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem már napok óta majd szétrobban a fejem...
2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sugarazzák az agyunkat! Vagy valami más... mondjuk a feszültség az országban, a világban, körülöttünk, ez a rothadó civilizáció az arra érzékenyekben így csapódik le...
2014. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénteken vagy szombaton légszomjam volt pár percig,vagyis nehezebben vettem levegőt,kicsit meg is ijedtem.Vasárnap éjszakai műszakban kezdtem és rossz volt a közérzetem,vasárnap délután nem bírtam aludni csak délelőtt,nagyon ideges voltam különösebben érezhető ok nélkül.Valami nagy dolog miatt voltak ezek a tünetek,de kár fejtegetni konkrétan úgysem derül ki.
2014. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!