Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa ha idegeneket segitek...

Furcsa ha idegeneket segitek pénzzel, önzetlenül?

Figyelt kérdés
Nem segély szerevezetre gondoltam,hanem hétköznapi emberekre..
2014. ápr. 13. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem furcsa.

Azt akartam írni először, hogy "De jó, akkor enge mis segíthetnél önzetlenül" :D

De aztán mégsem :)


Amúgy nézd, ha neked van miből adnod, és szívesen teszed, miért ne? Bár ha már segíteni akarsz, és tellik is rá, akkor létrehozhatsz munkahelyet is, vagy ilyesmit..

2014. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 08:48

Annyim nincsen.. (nagy beruházásokra..)

inkább csak kisebb öszegekkel szoktam segiteni,ha valakinek nincsen cipöje(vagy már elhasználta) de nem telik rá neki,vagy ruhája,szoktam neki venni..mert ezek létfontoságúak..

2014. ápr. 13. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, nagyon szép dolog. :)
2014. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha ezeket az embereket nem is ismered, és neked sincs sok, és rájuk költesz, elég hülye vagy már bocsi
2014. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ebben a világban furcsa, de amit teszel, az helyes. Csak így tovább!
2014. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!