Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor kettesben vagyok...

Amikor kettesben vagyok valakivel, akkor sose tudjuk jól érezni magunkat. Unalmasnak találom magam. Msn-en bezzeg jól el tudok beszélgetni bárkivel. Hogyan változhatnék ilyen téren? 16/f

Figyelt kérdés
Szeretnék jó társasága lenni a barátaimnak(akár fiú, akár lány), akivel lehet hülyéskedni. Mert lehet velem csak én az a típusú ember vagyok, aki minden hülyeségbe benne van, de sose én kezdem. Szégyenlős is vagyok.
2009. dec. 23. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra összvissz 1 ember van,akivel tudok kettesben beszélgetni,az összes többi ember mellett én is unalmas vagyok :( Ez elég rossz.De amúgy nálam ez MSNen sincs másképp.Főleg az a gáz,mikor ismeretlen emberrel kéne beszélgetni,pl most jöttem egyetemre,és odajön hozzám valaki,és ilyen "köznapi" dolgokról kéne beszélgetni,na ott nálam totális képszakadás van :S Egyáltalán nem tudok... Na mind1,amúgy segíteni nem tudok sajnos :D 18/L
2009. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én csak akkor tudok beszélgetni ha msn-en vok meg gépelött de ha látom is akkor nem merem kinyitni a szám
2009. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok!
2009. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet...:S mer msnen tudok gondolkodni h mit mondjak... élőbe pedig nem merek megszólalni de inkábbnem azon agyalok h mit mondjak hanem mondom ami eszembe jut és akkor nincs gond :) ha 2 másodperc csönd van az még nem gáz sztem. 16/L
2009. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!