Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unatkozok otthon, mit tudnek...

Unatkozok otthon, mit tudnek csinalni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

a helyzetem az hogy angliaba elek es nem tudom beszelni a nyelvet, csak egy kicsit, ami elenyeszo.

egesz nap az agyamba fekszem, a laptopon jatszok reggeltol estig megalas nelkul, enni is alig alok fel anyira nem erdekel mar semmi.

mar unom h egesz nap a szobaba ulok nem csinalok semmit, de nem tudom mit csinaljak nincs ottletem, se lany se haverok nincsenek, full egyedul vagyok... nem tudom mit csinalhatnek, gondolkodtam h elmegyek kondizni, de hat napi 2 3 ora sztem edes keves ha a tobbit csak ulve a szobamba toltom jatszas, filmezes kozbe... valami otlet???


2014. ápr. 24. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kondi, nyelvsuli, felfedezni a környéket, könyvtár-itt is vannak tuti nyelvkönyvek,
2014. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyvalamire nagyon ügyelj: el ne kezdj dolgozni! Ja és tanulni sem. Jó a fekvés. A felfekvés.
2014. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hat, kosz -.-" arra nem gondoltal h nem vagyok eppen abba a korba hogy dolgozzak? eppen iskolaba jarok minden hetkoznap, de az iskolam egy rakat sz@r bemegyek reggel 10 percre, haza megyek 2-3 orakra es vissza 20 percre, legtobbszor ez van a suliba. van amikor csak bemegyunk egy szamitogep terembe nem csinalunk semmit csak gepelunk semmi mast nem csinalunk csak kapunk egy feladat lapos es kerressuk a valaszokat a neten, websitekon...


17 eves vagyok, ha tehetnem elmennek szivesen dolgozni, rajtam nem mulna... de amikor ijen szar iskolaba jarsz, nincs semien tarsasag nem tudsz kivel beszelni, nincs kikkel hulyulni mert vad idegen orszagba vagy, unalmadba az elso honapokban bejartad a fel varost gyalog hogy valamit csinalj is, es mar kedved sincs setalni akkor mit csinalsz? en neztem a falat es radiot halgattam 2 honapig... most meg rakattantam a gepre, es mar unom a gepet ezert kerdeztem hatha valaki tud adni tanacsot... mit tudnek csinalni egy unalmas elcseszett orszagba ahol utalok lenni mert olyan ez az orszag mint egy borton????!!!!! asse tudom mit csinaljak mar... mar csinaltam is hogy inkabb kezzel gazoltam minthogy levagjam a fuvet funyiroval -.-"


ezt a "kedves 2-eskenek kuldom"

2014. ápr. 24. 12:14
 4/4 anonim válasza:

Ők adtak tanácsot, te nem hallgattál rájuk. Az elsőnek volt igaza. Nyelviskolába kéne járnod, vagy minimum szinten angolt tanulni gépen pl.: Rosetta Stone. Ha már a nyelvtanulásnál tartunk akkor tanulhatnál magyart is, mert kb. egy fél napba tartana ide összeírnom azokat a helyesírási hibákat amiket odavarázsoltál a kérdésedbe meg a válaszodba. Egy r0h@dt nagy lehetőségen csücsülsz, mivel Angliában élsz. Ha igazán unatkoznál akkor pont tennél az ügy érdekében. Miért lenne kevés napi 2-3 óra a kondi? Tök mind1, hogy mennyit ülsz a gép előtt, vagy tv-t nézel és közben fekszel, ha már napi 2-3 órát kondiztál. Az én szememben pont elég. Tanulj, olvass könyvet, játsszál a gépeden, nézzél sorozatot, nézzél Youtube videókat. Mind az öttel tanulhatnál angolt. Nem bántásból mondtam, meg semmi bajom veled, csak elég hülyeség elpazarolni azt, hogy Angliában élsz és nem tanulsz angolt. Az iskoláról pedig annyit, hogy teljesen mind1, hogy az ország egyik legjobb iskolájában tanulsz, vagy ott ahol most vagy. Ha tanulni akarnál tanulnál, ha nem tanulsz akkor pedig mind1, hogy milyen suliba jársz.

17/f

2014. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!