Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki az a fiú gyermek aki csupa...

Ki az a fiú gyermek aki csupa ötös volt magatartásból általános és középiskolában?

Figyelt kérdés
tehát 1-8-ig és 9-12-ig. annyi engedményt adók hogy két évben 1-1 darab 4-es is becsúszhat. Erre ti : hát ez lehetetlen ilyen fiú nincs ! de van mert én voltam az! erre ti : Na persze! hát hiába nem hiszitek el az akkor is úgy volt!

2014. ápr. 26. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod?:D

Én is 5-ös voltam, nem egy hihetetlen dolog.

2014. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én magán suliba járok, ahol kapunk egy személyre szóló értékelést az ofő-től. Tehát akkor 0-ás a magatartásom? :D
2014. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az "engedmény"-ed nélkül is igaz rám. És nem csak magatartás-szorgalomból, hanem minden másból is. Na ezt kapd ki.
2021. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!