Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdekelne, hogy ti mit csináln...

Érdekelne, hogy ti mit csinálnátok a helyembe?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 90D-s melltartót hordok.Nos,hol is kezdjem..Nem szeretem ,és szerintem nem is szépek,és nem is 'pakolom ki őket'Tudom hogy 'más örülne neki' de nekem ez inkább teher.Nem tudom hogy mit csinálhatnék,hogy ne érezzem ennyire kellemetlenül magam..Még ruhákat is nehezen kapok magamra,főképp fürdőruhát.Elég gátlásos is vagyok..Sokszor csak meglátom magam és inkább sírnék.Ötletek ? :\ (és ha tehetném megműtetném magam,de sajnos ennyi idősen semmi lehetőségem nincs rá,de már ilyeneken gondolkozom) Help
2014. máj. 3. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

kerestem kepeket neten arra hogy 90D, es nem tunnek igazan nagynak :)


sot, ugy tudom a szupermodelleknek is ez a tokeletes meretuk, ugyhogy ne aggodj :)

2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfogadnám magamat olyannak, amilyen vagyok. Ha ez nem sikerül magamtól, baráti, szülői segítséggel, akkor megkérném a szüleimet, hogy vigyenek el pszichológushoz!
2014. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!