Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, akit ért...

Van itt olyan, akit ért valamilyen személyiségtorzulás vagy trauma amiatt, hogy látott kiskorában az utcán melegeket/transzfesztitákat stb?

Figyelt kérdés
Mindenki arról beszél a melegfelvonulások, vagy pl az olyan médiaszemélyiségek kapcsán, mint Conchita Wurst, hogy hát de majd ha egy gyerek meglátja, akkor nem fog tudni vele mit kezdeni, és később biztos valami személyiségzavara lesz. Szeretném kérdezni, hogy létezik olyan ember, akivel ez megtörtént?
2014. jún. 2. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
lehet hogy megtörtént de ilyenröl nem fogsz nagyon hallani...ilyen szakállas izèknek van jogai de nekünk hol vannak a jogaink?
2014. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

1!

Neked is jogod van eljutni az Eurovisionbe, ha erre gondolsz. Amúgy szerintem vicc az egész téma, főleg az, hogy egyesek mennyire felháborodnak az ilyesmin! :D Ugyan már emberek nincs jobb dolgotok, mint hogy az ilyeneken hőzöngötök? Persze tudom, kell valaki, akit utálhattok, akinél jobb embernek érezhetitek magatokat... szánalom.

2014. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A nemi identitás nem ilyenektől függ. Semmi köze nincs hozzá. Conchita-val pedig az a legeslegnagyobb baj, hogy ő is azért néz így ki ahogy, mert "sima" melegként a kutya se figyelt volna fel rá. Csak azért néz így ki ahogy, hogy celeb legyen, és az azokkal szemben gusztustalan, aki tényleg identitás zavaros
2014. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

"a gyerek nem tud vele mit kezdeni"


Már bocsánat mindenkitől, de aki szülőként nem tud egy gyerek felé válaszolni egy olyan kérdésre, ami bármikor előjöhet, az ne az osztrák pasit/nőt/liberalizmust hibáztassa, hanem saját magát.


Oviban, legkésőbb suliban úgyis előjön. Mi a probléma, elmondani, hogy vannak mások, akik mások, és máshogy élnek. Pont a gyerekek előítélet mentesek, amíg a szüleik nem nevelik beléjük. Sokan csinálják Conchita Wurst miatt a műhisztit, de itt nem a gyerekről van szó, hanem a tolerancia mentes felnőttekről.


A személyiségzavar nem ettől függ, és ehhez semmi köze. Ugyanúgy az is baromság, hogy egy gyerek meleg lesz ha meglát 2 meleget.

Szerintem soha senkivel nem történt eddig az meg, hogy meglátott 2-3 meleget, és meleg lett, de itthon nagyon szeretik ezt tényként megállapítani. Ez meg csupán emberi ostobaság, és lustaság (hogy utána nézzen a dolgoknak)

2014. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
24%
Én 12 éves lány vagyok és szerelmes lettem Conchitába de már régebb óta nézegetem a lányokat.
2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: ugyanígy látom én is, egyszerűen hihetetlen, hogy a gyerekekkel példálóznak, nem értem, hogy miért probléma, ha egy gyerek megkérdezi az anyukáját arról, hogy pl miért öltözködik nőiesen az a bácsi vagy miért csókolóznak stb. nagyon durva, hogy léteznek olyan ostoba emberek, akik azt hiszik, hogy emiatt meleg lesz a gyerekekük. teljesen normális ismerőseimtől is hallottam már ezeket a mondatokat, hogy "hát hogy fogod megmagyarázni a gyereknek", és számomra hihetetlen ez az egész.
2014. jún. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!