Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy jobb volt a régi hajam, ha a "visszajelzések" alapján egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Nem egy kis változásra kell gondolni, hanem teljesen új stílusú hajra, tehát kis tüsi hajat nyírattam, felzseléztem, a szokásos pedig a hosszabb, szemöldökig érő(amit én is szeretek) típus. Mindenki azt mondja, hogy jobb volt a kicsi, de szinte egy lány sem nézett meg magának. A szokásos hajjal, nem beképzeltségből, majdnem minden 2. lány leállna szemezni.. Tehát ellentmondás van így a dolgok között. Miért állítják az emberek, hogy jobban áll a kicsi, ha mégis többen megnéznek a szokásos hajjal?
2014. jún. 7. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez teljesen másképp működik mint ahogy az emberek gondolják. Ma már a hajstílus is képes média vezérelt lenni. Divatos frizurával nézhetsz ki úgy mint egy kukából kivergődött divatos hülyegyerek, de mégis bukni fognak rád a csajok. A tüsi haj normális, de nem jön be az "izgalmat" és "csillogást" kereső csajoknak. Kb ennyi
2014. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert hiszékenyek...vagy mert már nem azok...
2014. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy hiszékenyek?
2014. jún. 7. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen azt mondtam volna egy ilyen kérdésre, hogy "zselézd fel" mert akkor még az lett volna a "rendhagyó"...de ma már annyira szokványos a felzselézett kis tüsi haj meg az ecsethaj, hogy jobb ha egy srácnak "régi frizurája" van.

Amúgy azt hord, ami SZERINTED jobban áll...:)

2014. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!