Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik MBTI típusba tartozom?

Melyik MBTI típusba tartozom?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a lelektantipusok.net-et de mindössze addig jutottam el, hogy a felére csökkentsem a tizenhat típus, mivel tutira nem vagyok extravertált. A többi viszont vagy olyan, mintha kínaiul lenne vagy nem tudom eldönteni melyik illik jobban rám. Ráadásul a környezetemben sem tudja senki, hogy miről beszélek. Hol tölthetnék ki egy kicsit könyebben érthető tesztet. Köszönet mindenkinek aki segít.

2014. jún. 7. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Próbáltad már a 4 kérdéses tesztet? Ez könnyebb, meg nem olyan részletes, de lehet, hogy nem ad olyan pontos választ.

[link]

De egyébként szerintem is vannak hülyén megfogalmazott kérdések ezekben a tesztekben, vagy nagyon elvontak :)

2014. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem nem kell egy INTJ-nek lenni, hogy az ember ki tudja tölteni. :) Ha mindkettő igaz rád, akkor válaszd azt, ami inkább jellemző, ha egyik sem, akkor azt, ami mégis közelebb áll.
2014. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sok kérdésesből és a négy kérdésesből is ugyanaz jött ki, szóval valamennyire csak jó.
2014. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked segíteni fog a film. Ez alapján követed és jegyzetelsz - a filmben felkérnek, hogy nézőként most jegyzetelj és válaszol.

Ebből szépen kiderülhet, hogy milyen vagy. Azért írom feltételesen, mert lehet, hogy a közvetlen környezeted befolyásol és nagyon el nyomják a valódi énedet.

Akkor kénytelen leszel fizetni érte egy szakembernek, aki valós helyzetekben is képes vizsgálni.

Itt a film a lélektani neten:

[link]


Még számít az is, hogy hány éves vagy, hol nőttél fel, milyen MBTI-sek a szüleid stb. sok - sok minden befolyásolja, de mindenképp határozottan kategorizálható mindenki a 16 típus egyikébe.

2014. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!