Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én egy 12 éves lány vagyok...

Én egy 12 éves lány vagyok 167 cm és 31 kiló. Az iskolaorvos szerint híznom kellene, de sehogyse megy (voltunk orvosnál és semmi bajom sincsen). Próbáltam már mindent zsíros ételektől kezdve a kanapén henyélésig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres cseppet,attól megnő az étvágyad.De ne parázz,még fejlődésben van:)
2014. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyél McDonald’s-os kaját, és garantálom, hogy az egészséged romlása mellet el is hízol. CSAK POÉN!!!!!!!!! Nyugi, sose írnék ilyeneket. Én is 12 vagyok ( Októberben leszek 13) és azt javaslom, hogy minden táplálék fajtából ( tejtermékek, gabonafélék, zsírok - cukrok, zöldségek-gyümölcsök stb, úgy egyél mint azt osztálytársaid........ezen belül nem sokat tudok mondani, másrészt a kanapén heverés hasznos, de mellette, ( feltételezem közben tévézel) egyél egy szendvicset, igyál cukros ( a " cukros " megnevezés nem összetévesztendő az " egészségtelen " kifejezéssel) üdítőt, naponta mindig 4-5-szor étkezz, mindig lakj jól, és ha már egészséges, 50-40 kilo környékére híztál akkor abbahagyhatod, én inkább mindig a túlsúlyommal küzdöttem, de akár hízókúrában is tudok tanácsot adni. Remélem sikerül, sok sikert! Biztos menni fog!
2014. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom
2014. jún. 25. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás, hogy zsíros kaját eszel, és henyélsz. Egészségesen kell étkezned, nem háj kell, hanem hús, izom. Meg kell kapnia a szervezetednek minden fontos tápanyagot, ahhoz, hogy egészséges testalkatod legyen. A zsíros kaja csak árt, a többi hizlaló, vagy egészségtelen kaja csak roncsolja a szervezeted, ezektől csak gyengébb leszel. Sportolhatsz is nyugodtan, sőt, kell is. Lifenetworkön adnak egy dokumentumfilmet, ahol egy kórosan sovány embert gyógyítanak meg. Vajon mit evett, amíg beteg volt? Hamburgert. Az egyetlen zöldség, ami egy napi kajájában volt, az az egy darab fonnydt saláta, ami a hambiban volt. Nem ám zsíros kaját kellett ennie, hogy meggyógyuljon, hanem egészségesen kellett étkeznie, nem volt szabad henyélnie, (mert eddig azt tette) hanem sportolnia kellett. Így tudta elérni a normális testsúlyt.
2014. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!