Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok büszke az...

Miért nem vagyok büszke az elért eredményemre? (nyertem egy 90. 000Ft-os kamerát egy versenyen)

Figyelt kérdés

örülök neki, mint a híccencség és úgy is érzem, hogy meg is érdemeltem, mert amennyi meló benne volt, elérhetőnek tartottam, hogy megnyerem


de akkor is, miért érzem ezt? egyértelmű jele, hogy valami gátlás van bennem vagy mi? mert érzem, hogy van, már évek óta 5-6 éve egyértelműen érzem, de nem tudom, hogy hogyan mulasszam el ezeket, mert teljesen az ok sem tiszta


21f



2014. jún. 25. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert az út a fontos, nem a cél. :)
2014. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
Megfogalmaztad, miért nem vagy büszke rá: mert elérhető célnak tartottad. Ha olyan dologba vágsz bele, aminek kicsi az esélye, hogy sikerüljön, és sikerül, na azokra leszel majd igazán büszke.
2014. jún. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!