Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mihez kezdenétek, ha...

Ti mihez kezdenétek, ha megnyernétek az 5ös lottót?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyitnék egy lovas panziót.

Persze előtte még gyűjtenék hozzá egy kicsit.

2014. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vennék egy lakást és egy házat Pesten, nyaralót a Balatonon, szüleimnek, nagyszüleimnek házat, autót, elindítanám a saját vállalkozásomat. Elutaznék Izlandra és Norvégiába. De nagyjából a szokásos.
2014. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vennék egy szép, több emeletes családi házat, sőt vennék még egy házat. Csinálnék egy helikopter engedélyt, mert már rég szeretnék, de nagyon drága... (bár ez nagyon az extra kategória). Esetleg vennék egy autót. Adnék a családomnak belőle. A maradékot befektetném valamibe és a hozamból pedig különböző segélyszervezeteket és olyan embereket támogatnék folyamatos jelleggel, akiknek szüksége van rá. Ezektől független ugyanúgy dolgoznék/tanulnék tovább. Nem tesz jót a jellemnek a lustaság és örökös pihenés.
2014. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megkérdezni, hogy Te kedves kérdező mire költenéd?
2014. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vennék egy hajót (a férjemmel - mondjuk vele még nem beszéltem meg), felfogadnék egy kitűnő szakácsot, egy orvost, egy masszőrt és vennék egy világítótornyot is, hogy ha megunjuk a dolgot, akkor ott nyugtunk legyen. Persze a hajón lenne mindenféle luxus, medence, könyvtár, zeneszoba, mozi terem stb. Azért lenne egy lakókocsink is, hogy ha szárazföldi utazgatásra vágyunk, akkor válthassunk.
2014. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én élném az életem!
2014. júl. 7. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyitnék pár menhelyet.

Lefizetnék pár politikust.

2014. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtöbbszörözném amennyire csak tudnám. Befektetném. Otthon alapítás, adakozás. Betenném a bankban és élném tovább az életem, mintha mi sem történt volna.
2014. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!