Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Költözzek el? Itt már sose...

Költözzek el? Itt már sose lesz életem? Sose lesz a környéken társaságom? Marad a távkapcsolat az emberekkel? Csak neten ismerkedjek lányokkal? És utazzak állandóan?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. :) Jelenleg sokan szeretnek. :) Egy közvetlen magabiztos és vidám embernek tartom magamat. Vannak céljaim. :) A barátaim mind 300 kilométerre élnek tőlem. Nagyon sokat utazok. Tehát távkapcsolatom van az ismerőseimmel/barátaimmal. Volt már párkapcsolatom. :) Jelenleg nincs barátnőm. :) Vásárokban/rendezvényeken szoktam árusítani. :) Szeretnek az emberek és közvetlen vagyok mindenkivel :) Szeretek embereken segíteni és beszélgetni velük ezért Pszichológus szeretnék lenni! :) Sok dolog érdekel :) Szeretem a jó könyveket/filmeket, Szeretem a természetet,az állatokat,szeretek kirándulni,biciklizni,szeretek főzni,érdekel a teológia,hiszek Istenben,Szeretek filozofálni,szeretem a természettudományokat,a csillagászatot,az elgondolkodtató sci-fiket,szeretem a művészeteket és az alkotást. Nagyon szeretem az állatokat ezért fontosnak tartom a környezetvédelmet is. Szeretem azt a helyet ahol lakok mert nagyon szép itt a természet és egy kicsit ragaszkodok hozzá. :) Most jön a nyomasztó része a dolgoknak... Sajnos a múltban bizonyos okok miatt depressziós voltam... Képes voltam akár 1 hétig zuhanyzás nélkül bemenni a gimnáziumba. Gondolhatjátok hogy ezért mit kaptam? Öklendeztek konkrétan tőlem az emberek... 1 évig voltam ezek után pánikbeteg és kényszeres tisztálkodó.(Undorodom hogyha a múltamra gondolok :(... Alkohol és online szerepjáték függőségben szenvedtem. 2 éve vagyok "tiszta" se pia se játék. A családom,barátaim segítettek abban hogy leszokjak,nem voltam sose szakembernél. A kialvatlanság miatt zavart volt az elmém és nem éppen ép gondolatokat mondhattam esetleg. A múltban túlontúl naiv és egyben visszahúzódó voltam. Próbáltam a múltban is mindig kedvesen hozzáállni az emberekhez a problémáimtól függetlenül. Iszonyatosan esetlen szerencsétlen/igénytelen depressziós voltam. Állandóan sírtam és hibáztattam magamat. Egy roncs voltam. De még mindig félek hogy a környéken mindenki megítél. Nem merek ismerkedni a környéken. Hiába vagyok már magabiztos,hiába tudom hogy már semmi gond nincsen. Attól tartok hogy fogyatékosnak,bolondnak vagy csak szimplán visszataszítónak tarthatnak az itt élő emberek. Hiába változtam meg látványosan.(Akár Külső megjelenésre). Ez egy kis faluközség. Általában erre fel mindenki ismer mindenkit. És engem nem annak az embernek "ismernek" aki vagyok. Tipikus kisvárosi környezet. Én megbocsájtottam már rég az összes embernek aki esetleg kihasznált vagy bántott engem. Miért nem tudnak az emberek cserébe felejteni hogy ki voltam valaha? Nem képesek tiszta lapot adni nekem? Miért nem tudnak nekem megbocsájtani? Már nincs semmi bajom! Lassan 2 éve! És 2 éve vagyok magántanuló és azóta nem mutatkoztam a környékemen! Miért néznek úgy rám mintha bajom lenne? Úgy érzem mintha mindenki előítéletes lenne itt velem szemben a múltam miatt! Nincs gyomrom itt ismerkedni! Úgy érzem nem képesek a jelennel foglalkozni. Meneküljek az élőítéletük elöl? Egyszerűen nem hiszem el hogy illatosan,jó ruhában tiszta pattanás mentes bőrrel 178 centi 71 kilósan,frissen mosott és gondosan beállított hajjal,szép arccal,szeretettel mosolyogva belenézek a szemükbe,akkor mégis mi a bajuk? Költözzek fel Pestre az ismerőseim/barátaim közelébe? Hogy lesznek a környékemen barátaim? Hogy lesz itt párkapcsolatom/barátnőm? Hogy lesz itt életem? Van Pesten lakásunk ahova mehetnék,tehát kivitelezhető. De jobban szeretem a vidéki környezetet. Szeretném hogyha nem ítélnének el az itt élő emberek. Én szeretnék velük ismerkedni... Annyira szívesen ismerkednék/barátkoznék szeretettel itt is bárkivel ugyan úgy mint Pesten... Úgy sajnálnám itt hagyni a családomat és azt a helyet ahol lakok.. Most majdnem elsírtam magamat.. Az egyetlen reményem hogy találok egy lányt és összeköltözünk és élünk együtt vagy legalább minden nap találkozunk. És csak a szeretetnek és egymásnak szentelnénk az életünket,nyugalomban, szerelemben és hűséggel :) Vagy hogyha az "Álmom" nem válik valóra akkor felköltözök Pestre. Az a nagy álmom hogy találok egy lányt akivel itt is élhetnék akár. Nagyon szeretnék egy társat akivel összeköthetném az életemet! Szeretnék egy komoly kapcsolatot. :) Persze tudom türelemmel kell lennem,egy komoly kapcsolat kialakítása idő. Nem lehet egyből feleségül venni akárkit.. :) És az "összeköltözés" sem semmi.. Tudom.. elég erős szavakat használtam.. De hangsúlyozom hogy szexkapcsolattal/bulizással engem hanyagoljanak... Én egy ember jelenlétére vágyok az életemben akit szerethetek,ennyi! Semmi több! És hogyha legalább ő itt van nekem,már megéri itt élnem. Legalább 1 ember legyen itt akiben bízhatok és szerethetem. Most nyíltan őszintén mindent elmondtam amit tudni kell. És vállalkozásunk van,tehát az életszínvonalunkkal/pénzel sem lenne semmi probléma.

2014. júl. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen érzékeny (fiú létedre)

Meg ne akarj mindent egyszerre

2014. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy végigolvastad.
2014. júl. 5. 20:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen érzékenység? Mi minden az amit én egyszerre akarok? Miről beszélsz? Nem bántásból mondom, de te egyáltalán tudod hogy miről van szó és hogy miről beszéltem a kérdésemben?
2014. júl. 5. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Mar eszrese veszed hogy hisztizel .
2014. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megfontolt, tartalmas, és megoldásra törő válaszokat. Igen én hisztizek. Amikor csak úgy idefrinkantatok valamit, gondolkoztok előtte? És egyáltalán van olyan közületek aki elolvasta a kérdésemet? Kedves #2-es, menj kapcsold be a tv-t és igyál egy sört.
2014. júl. 5. 21:38
 6/9 anonim válasza:

Én azt nem értem, hogy honnan veszed azt, hogy nem akarnak elfogadni? Mondták? Vagy csak te beképzeled magadnak? Ugyanis a szövegben mindenhol azt írod, hogy "attól félsz, hogy a környéken mindenki megítél".

Túl sokat foglalkozol azzal szerintem, hogy ki mit gondol rólad. Tudom, hogy miről beszélsz. Volt velem is olyan, hogy azt hittem, mindenki összeesküdött ellenem, ezeken azonban túl lehet emelkedni.

Az is kérdés, hogy tényleg ennyire szeretethiányos lennél? A szüleid pl. nem szeretnek, hogy ennyire akarsz valakit szeretni? És az is kérdés, hogy dédelgetni, szeretni, avagy birtokolni akarsz-e egy lányt? A leírásodból én úgy értelmezem, hogy az a lány, akit te szeretni akarsz szenvedélyes szereteteddel, a pokol tűzén fog elhamvadni.

Én azt javaslom, hogy ne törődj másokkal, hanem ezt a rengeteg energiát, amit önsajnálatra pazarolsz, fektesd inkább az életed jobbításába

2014. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és igazad van. Csak annyit hozzáfűznék hogy nem vagyok szeretethiányos, mivel írtam, sokan szeretnek, tehát szeretetből nincs hiányom. És szerintem egészséges dolog az hogyha valaki vágyik egy társra. És nagyon remélem hogy boldog lesz az a lány és mindent megfogok tudni adni neki amit csak szeretne.
2014. júl. 5. 23:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak bizonyítani kéne és nem lesz semmi gond. Keményen kell edzeni,tanulni,dolgozni. És már úgyis félig megvan a pénz a kocsimra, és tényleg nem lesz semmi gond már egy év múlva.
2014. júl. 5. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy szimbiotikus kapcsolatra vágysz egy lánnyal, ami nem egy egészséges kapcsolat. Írásodból látszik, hogy bár külsőleg rendbe jöttél, azért odabent még vannak zavarok. Ha jársz terapeutához, mutasd meg amit írtál, ha nincs, akkor sürgősen keress egyet.
2014. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!