Létezik e ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdek énekelni akkor úgy érzem mikor visszanézem hogy eléggé gyenge és béna hangom van.

De amikor meg mondjuk más előtt éneklek akkor meg azt mondják hogy jó,esetleg lehet olyan hogy rossz a hallásom a saját énekhangomra nézve?


2014. júl. 8. 21:02
 1/4 A kérdező kommentje:
14/F
2014. júl. 8. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tanultál még a több ezer TV műsorba jelentkezőből ? Ott is azt mondják, hogy biztatással érkeztek, ment a csalás / barátok, erre tök rossz volt.
2014. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most nem azért hogy felvágjak szó se essen róla.

De nekem már volt egy "fellépésem" egy suli ki mit tud szerűségben,és nagy tapssal fogadtak idegenek is.

Ők is gratuláltak meg ilyesmi.

2014. júl. 8. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott az a dolguk az embereknek, most őszintén, volt akinek nem tapsoltak? Az nem tehetségkutató, hanem szórakoztató akármi, ahol a jókedv és nevetés a cél nem pedig más. Persze ezzel nem letörni akarlak, lehet hogy tényleg jól megy neked, bár a kérdésed annyira nem tudom értelmezni. Egy tanácsot fogadj meg, akármilyen kritikát kapsz ne kezdj el sírni vagy hisztizni vagy rossz kedvű lenni, mert akkor tipikusan az lép fel, amit az előző is írt. Mindenki hazudni fog neked, hogy hű de jó aztán kapsz egy jó nagy pofont majd az élettől, amikor tényleg be akarsz próbálkozni. A saját testvérem is akart énekelni, én alapból nem mondok véleményt kicsi instabil embernek sem, mert összeomlik. Egy másik embert fél óráig győzködött, hogy mondjon véleményt, a vélemény így hangzott: halottam már jobbat is, erre a testvérem elkezdett bőgni... Ilyen embernek hogy mondjunk őszinte véleményt? Ja és ez egy 30 éves felnőtt nő, elméletileg...
2014. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!